Avéne Liquid Cover Makeup Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml (cień 10 Porcelain)

Marka: Avéne Nr katalogowy: 100002746214

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 25.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Avéne Liquid Cover Makeup Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml (cień 10 Porcelain)

Płynny makijaż do makijażu Couvrance SPF 20 ujednolica koloryt skóry i maskuje jej drobne skazy. Zapewnia doskonałe wykończenie skóry, jest bezolejowy i zapewnia długotrwały efekt. Pełny opis

88

88 zł z VAT 100 zł, oszczędzasz 12 zł (12 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Płynny makijaż do makijażu Couvrance SPF 20 ujednolica koloryt skóry i maskuje jej drobne skazy. Zapewnia doskonałe wykończenie skóry, jest bezolejowy i zapewnia długotrwały efekt. Chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapewnia efekt zaparowania i jest wysoce odporny na ścieranie, wodę i pot. Kompensuje utratę witaminy E spowodowaną promieniowaniem UV i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Funkcje:

  • średnie możliwości,
  • efekt matowy,
  • ochrona przeciwsłoneczna SPF 20,
  • bezołowiowa kompozycja,
  • wodoodporny,
  • odporny na pot i wycieranie.
Jak korzystać:

Równomiernie makijaż od środka twarzy na zewnątrz.

Uwaga:

Tylko do użytku na zewnątrz, przechowywać w ciemnym, suchym miejscu w temperaturze do 25 ° C, poza zasięgiem dzieci. Nie używać po upływie daty ważności, unikać kontaktu z oczami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 10 Porcelain