Avéne Liquid Cover Makeup Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml (cień 10 Porcelain)

Marka: Avéne Nr katalogowy: 100002746214

Sprzedaż partnerska

Avéne Liquid Cover Makeup Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml (cień 10 Porcelain)

Płynny makijaż do makijażu Couvrance SPF 20 ujednolica koloryt skóry i maskuje jej drobne skazy. Zapewnia doskonałe wykończenie skóry, jest bezolejowy i zapewnia długotrwały efekt. Pełny opis

101

101 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Płynny makijaż do makijażu Couvrance SPF 20 ujednolica koloryt skóry i maskuje jej drobne skazy. Zapewnia doskonałe wykończenie skóry, jest bezolejowy i zapewnia długotrwały efekt. Chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapewnia efekt zaparowania i jest wysoce odporny na ścieranie, wodę i pot. Kompensuje utratę witaminy E spowodowaną promieniowaniem UV i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Funkcje:

  • średnie możliwości,
  • efekt matowy,
  • ochrona przeciwsłoneczna SPF 20,
  • bezołowiowa kompozycja,
  • wodoodporny,
  • odporny na pot i wycieranie.
Jak korzystać:

Równomiernie makijaż od środka twarzy na zewnątrz.

Uwaga:

Tylko do użytku na zewnątrz, przechowywać w ciemnym, suchym miejscu w temperaturze do 25 ° C, poza zasięgiem dzieci. Nie używać po upływie daty ważności, unikać kontaktu z oczami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 10 Porcelain