Clinique Make-up , aby rozjaśnić skórę SPF 15 Even Better Glow ( Light Reflecting Makeup SPF 15) 30 ml (cień

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002425293

Sprzedaż partnerska

Clinique Make-up , aby rozjaśnić skórę SPF 15 Even Better Glow ( Light Reflecting Makeup SPF 15) 30 ml (cień

Clevis Makeup SPF 15 Even Better Glow od Clinique jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Obejmuje drobne niedoskonałości skóry, rozjaśnia ją i ujednolica jej koloryt – wygląda bardzo naturalnie. Dodaje wilgoci do skóry i jest łatwy do zastosowania. Pełny opis

118

118 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Clevis Makeup SPF 15 Even Better Glow od Clinique jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Obejmuje drobne niedoskonałości skóry, rozjaśnia ją i ujednolica jej koloryt – wygląda bardzo naturalnie. Dodaje wilgoci do skóry i jest łatwy do zastosowania.

Funkcje:

  • pokrywa niedoskonałości skóry,
  • rozjaśnia ją,
  • ujednolica koloryt skóry,
  • nawadnia to,
  • łatwe do zastosowania.
Jak korzystać:

Rozpocznij na środku czoła i zejdź na podbródek, a także wokół ust. Następnie nakładaj od czoła w kierunku nosa i rozprowadź po obu stronach na policzkach. Na koniec nałóż ją od czoła przez policzek do kości policzkowych.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 52 Neutral