Clinique Makijaż krem ​​kij Chubby nago (Foundation Stick) 6g (cień 09 Neutral)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002626983

Sprzedaż partnerska

Clinique Makijaż krem ​​kij Chubby nago (Foundation Stick) 6g (cień 09 Neutral)

Wyjątkowy makijaż kij Chubby nago zapewni doskonale naturalny wygląd i jednolity koloryt skóry. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. . Pełny opis

94

94 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wyjątkowy makijaż kij Chubby nago zapewni doskonale naturalny wygląd i jednolity koloryt skóry. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

cechy:

  • kremowy nawilżający tekstury,
  • łatwe do stosowania i rozpowszechniania,
  • lekki do średniego zasięgu
  • Wynik naturalne,
  • długotrwałe,
  • Skład bez oleju.
Jak korzystać:

Kilka delikatne pociągnięcia, stosuje makijażu na czoło, policzki, podbródek i nos. Posmarować albo palcami lub za pomocą pędzla.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 09 Neutral