Clinique Makijażu jedwab Superbalanced makijaż 30 ml (cień 27 Alabaster (N))

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002387208

Sprzedaż partnerska

Clinique Makijażu jedwab Superbalanced makijaż 30 ml (cień 27 Alabaster (N))

Make-up z jedwabisty, który nawilża skórę i nie sucha. Tworzy naturalny wygląd. Daje skórze niezbędnej wilgoci. Pochłania nadmiar smaru skórę. Po nałożeniu i dłużej, a skóra jest lśniący wygląd. Skóra jest doskonale przystosowany i ujednolica odcień koloru skóry. Pełny opis

109

109 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Make-up z jedwabisty, który nawilża skórę i nie sucha. Tworzy naturalny wygląd. Daje skórze niezbędnej wilgoci. Pochłania nadmiar smaru skórę. Po nałożeniu i dłużej, a skóra jest lśniący wygląd. Skóra jest doskonale przystosowany i ujednolica odcień koloru skóry. Różnice kolorystyczne są zjednoczone po zastosowaniu skóra ma młodzieńczy, zdrowy, delikatnie i naturalnie. Nie zawiera oleju – preparat nie tłuste. Przeznaczony dla skóry normalnej i tłustej, w tym liter. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni odcień? Przeczytaj co litery obok nazw kolorów.

Jak korzystać:

Uruchom środku czoła i swój sposób pracy do jego brodzie i wokół ust. Następnie stosować twarz w kierunku nosa i rozłożone po obu stronach twarzy. Wreszcie, stosuje się od czoła na policzkach do kości policzkowych.

Reflektory:

Idealne na naturalny wygląd, zalecamy przed nałożeniem makijażu używać bazy pod makijaż .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 27 Alabaster (N)