Clinique Makijażu jedwab Superbalanced makijaż 30 ml (cień 27 Alabaster (N))

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002387208

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.08.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Clinique Makijażu jedwab Superbalanced makijaż 30 ml (cień 27 Alabaster (N))

Make-up z jedwabisty, który nawilża skórę i nie sucha. Tworzy naturalny wygląd. Daje skórze niezbędnej wilgoci. Pochłania nadmiar smaru skórę. Po nałożeniu i dłużej, a skóra jest lśniący wygląd. Skóra jest doskonale przystosowany i ujednolica odcień koloru skóry. Pełny opis

93

93 zł z VAT 110 zł, oszczędzasz 17 zł (15 %)

Nr katalogowy: 100002387208

Pełny opis

Opis produktu

Make-up z jedwabisty, który nawilża skórę i nie sucha. Tworzy naturalny wygląd. Daje skórze niezbędnej wilgoci. Pochłania nadmiar smaru skórę. Po nałożeniu i dłużej, a skóra jest lśniący wygląd. Skóra jest doskonale przystosowany i ujednolica odcień koloru skóry. Różnice kolorystyczne są zjednoczone po zastosowaniu skóra ma młodzieńczy, zdrowy, delikatnie i naturalnie. Nie zawiera oleju – preparat nie tłuste. Przeznaczony dla skóry normalnej i tłustej, w tym liter. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni odcień? Przeczytaj co litery obok nazw kolorów.

Jak korzystać:

Uruchom środku czoła i swój sposób pracy do jego brodzie i wokół ust. Następnie stosować twarz w kierunku nosa i rozłożone po obu stronach twarzy. Wreszcie, stosuje się od czoła na policzkach do kości policzkowych.

Reflektory:

Idealne na naturalny wygląd, zalecamy przed nałożeniem makijażu używać bazy pod makijaż .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 27 Alabaster (N)