Estée Lauder Przykryj makijaż twarzy i ciała Double Wear Maxi Mum Cover SPF 15 (Camouflage Makeup For Face And Bo

Marka: Estée Lauder Nr katalogowy: 100002535731

Sprzedaż partnerska

Estée Lauder Przykryj makijaż twarzy i ciała Double Wear Maxi Mum Cover SPF 15 (Camouflage Makeup For Face And Bo

Przykryj makijaż twarzy i ciała DoubleZużycie Maksymalne pokrycie SPF 15 ma wysoką wydajność z matowym wykończeniem, które trwa do 12 godzin. Pełny opis

151

151 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Przykryj makijaż twarzy i ciała DoubleZużycie Maksymalne pokrycie SPF 15 ma wysoką wydajność z matowym wykończeniem, które trwa do 12 godzin. Zapewnia średnią ochronę przeciwsłoneczną i kremową akrylową konsystencję dla wszystkich niedoskonałości, w tym blizn, śladów trądziku, znamion, plam pigmentowych i żył. B ylo opracowane we współpracy z dermatologów i lekarzy i jest idealny do pokrywania rany po zabiegu.

Funkcje:

  • wysoka zdolność,
  • matowe wykończenia,
  • długotrwała wytrzymałość,
  • średnia ochrona SPF 15,
  • ukrywa niedoskonałości skóry,
  • pokrywa blizny,
  • łatwa aplikacja.
Jak korzystać: Rozpocznij na środku czoła i zejdź na podbródek, a także wokół ust. Następnie nakładaj od czoła w kierunku nosa i rozprowadź po obu stronach na policzkach. Na koniec nałóż ją od czoła przez policzek do kości policzkowych.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 07 Medium Deep