Goki Gra podróżna - Shut the box II
62 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gra w kości i szczęście dla dwóch graczy w wersji podróżnej. Celem gry jest kliknięcie jak największej liczby lub wszystkich liczb na polu gry. Zwycięzcą zostaje gracz, któremu uda się kliknąć wszystkie liczby. Jeśli niektóre pozycje pozostają otwarte, ich suma jest dodawana, a gracz, który osiągnie najniższą sumę liczb, wygrywa.

HASBRO Boggle C2187
37 zł

Boggle Hasbro to gra polegająca na odgadywaniu słów z rozrzuconych kostek. Zdobywaj punkty znajdując słowa, których nie dostrzegli przeciwnicy. W zestawie znajduję się 16 kostek z literkami, z których należy ułożyć słowa w wyznaczonym czasie.

Mattel gra karciana Uno Emoji
36 zł

Twoja ulubiona gra karciana jest teraz w dostępna w designie popularnych bohaterów Emoji! Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart tak szybko, jak to możliwe i zdobycie punktów za karty innych graczy.

Mattel Uno Display, W2087
27 zł

UNO Display marki Mattel to karty, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Dokładając kolory lub liczby, musisz jak najszybciej pozbyć się wszystkich kart. Zestaw 108 kart w 4 różnych kolorach zapewni pełną wrażeń i radości zabawę.

Rummikub Junior 1602
49 zł

Rummikub Junior to gra dla dzieci od 3 roku życia. Pasjonująca rozgrywka uczy logicznego myślenia. Duże kolorowe cyferki pomogą dziecku w nauce liczb, ich kolejności oraz kolorów. Gra przeznaczona jest dla 2 – 4 graczy.