Gry podróżne

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii gry podróżne. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii gry podróżne nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu gry podróżne lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

7 produktów
ThinkFun Minecraft Magnetic Travel Puzzle
3x

ThinkFun Minecraft Magnetic Travel Puzzle

65 zł

Ender dragon chce Cię zatrzymać i uniemożliwić podróżowanie po światach Minecrafta, stawia Cię na drodze 40 coraz bardziej złożonych zadań. Rozwiąż te zadania i idź naprzód. Użyj swojej najpotężniejszej broni, swojego mózgu! Podążaj za pionkami z pomocą i prawidłowo umieść magnetyczną broń i zbroję na planszy. Kiedy Twoje rozwiązanie zawiera wszystkie elementy pomocy, wygrywasz!

Dostarcza MALL
Mattel Uno Display, W2087
124x

Mattel Uno Display, W2087

41 zł
40 zł

UNO Display marki Mattel to karty, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Dokładając kolory lub liczby, musisz jak najszybciej pozbyć się wszystkich kart. Zestaw 108 kart w 4 różnych kolorach zapewni pełną wrażeń i radości zabawę.

Dostarcza MALL
HASBRO gra karciana Statki

HASBRO gra karciana Statki

38 zł

Wersja karciana popularnej gry taktycznej Statki. Zasady gry są takie same, znajdź i zatop flotę wroga! Każdy gracz posiada flotę 5 kart statków. Wersja karciana jest idealna na wakacje lub w podróży.

Dostarcza MALL
Paladone Harry Potter gra Unikaj Sam-Wiesz-Kogo

Paladone Harry Potter gra Unikaj Sam-Wiesz-Kogo

42 zł
Nowość

Zbierz pary pasujących kart postaci ze świata Harry’ego Pottera, ale upewnij się, że nie masz karty z Sam-Wiesz-Kim w dłoni, w przeciwnym razie przegrasz. Gra ma proste zasady i oferuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Dostarcza MALL
Viga gra planszowa - chińczyk
6x

Viga gra planszowa - chińczyk

70 zł

Kultowa gra w chińczyka z motywami zwierzaków. Zadaniem graczy jest udanie się do swojego domu z pionkami w tym samym kolorze. Ten, kto zrobi to jako pierwszy, wygrywa.

Dostarcza MALL
Goki Gra podróżna - Shut the box II

Goki Gra podróżna - Shut the box II

78 zł
77 zł

Gra w kości i szczęście dla dwóch graczy w wersji podróżnej. Celem gry jest kliknięcie jak największej liczby lub wszystkich liczb na polu gry. Zwycięzcą zostaje gracz, któremu uda się kliknąć wszystkie liczby. Jeśli niektóre pozycje pozostają otwarte, ich suma jest dodawana, a gracz, który osiągnie najniższą sumę liczb, wygrywa.

Dostarcza MALL
Rummikub Junior 1602
3x

Rummikub Junior 1602

56 zł
54 zł

Rummikub Junior to gra dla dzieci od 3 roku życia. Pasjonująca rozgrywka uczy logicznego myślenia. Duże kolorowe cyferki pomogą dziecku w nauce liczb, ich kolejności oraz kolorów. Gra przeznaczona jest dla 2 – 4 graczy.

Dostarcza MALL