Albi poduszka relaksacyjna DRZEWO
80 zł 55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznegoprzyjemnego materiału zachęca do przytulania i odpoczynku. Docenisz ją zwłaszcza w chwilach odpoczynku i relaksu. Jest nie tylko pożądanym prezentem, ale wykorzystasz ją także jako interesujący dodatek do wnętrza.

My Best Home poduszka z lamówką BRIGHT 40×40 cm żółta
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka BRIGHT w pięknym żółtym kolorze o wysokiej jakości wykonaniu i wymiarach 40 × 40 cm. Powierzchnia jest przyjemnie gładka dzięki wysokiej jakości mikrofibrze. Poduszka z ozdobnym wykończeniem ma wyjmowane wypełnienie. Pasuje do każdego wnętrza.

My Best Home poduszka z lamówką CLASSY 40×40 cm beżowa
36 zł

Poduszka CLASSY w pięknym beżowym kolorze o wysokiej jakości wykonaniu i wymiarach 40 × 40 cm. Powierzchnia jest przyjemnie gładka dzięki wysokiej jakości mikrofibrze. Poduszka z ozdobnym wykończeniem ma wyjmowane wypełnienie. Pasuje do każdego wnętrza.

My Best Home poduszka z lamówką CLASSY 40×40 cm niebieska
36 zł

Poduszka CLASSY w pięknym niebieskim kolorze o wysokiej jakości wykonaniu i wymiarach 40 × 40 cm. Powierzchnia jest przyjemnie gładka dzięki wysokiej jakości mikrofibrze. Poduszka z ozdobnym wykończeniem ma wyjmowane wypełnienie. Pasuje do każdego wnętrza.

My Best Home poduszka z mikrofibry SIMONE 40x40 cm ciemnoszara
29 zł

Poduszka dekoracyjna z geometrycznym wzorem od marki MyBestHome wykonana jest z wysokiej jakości mikrofibry i ma zapięcie na suwak. Poduszka jest przyjemna i miękka w dotyku. Jej wymiary wynoszą 40 cm x 40 cm. Dostępny jest również koc w tym samym kolorze i z tym samym wzorem.

My Best Home Poduszka z mikrowłókna KITTIES szara 40 × 40 cm
28 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka dekoracyjna od marki My Best Home KITTIES jest wykonana z przyjemnego materiału, dlatego też doskonale sprawdzi się w sypialni/salonie. Poduszka jest bardzo przyjemna w dotyku oraz ciepła. Jej motyw nie tylko przyciąga wszystkich miłośników kotów, ale także dzieci.

Mistral Home Dekoracyjna poduszka Knitting 40x40 cm
63 zł

Poduszka dekoracyjna marki Mistral Home wielkości 40×40 cm. Powłoka poduszki jest bardzo przyjemna w dotyku i różni się z każdej strony. Poduszka dekoracyjna, która z pewnością sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

My Best Home poduszka Monique 45x45 cm
87 zł

Poduszka o długich włosach, w rozmiarze 45×45 cm. Poduszka pięknie przyozdobi salon, sypialnię lub taras. Poduszka ma zapięcie na suwak i jest wyposażona w kompletne wypełnienie.

Mistral Home Dekoracyjna poduszka Twinkle 40x40 cm
53 zł

Poduszka dekoracyjna marki Mistral Home wielkości 40×40 cm. Powłoka poduszki jest bardzo przyjemna w dotyku i różni się z każdej strony. Poduszka dekoracyjna, która z pewnością sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Lamps poduszka - lew, 33 x 33 cm
38 zł

Przyjemna poduszka marki Lamps z realistyczną fotofotografią afrykańskiego króla zwierząt – lwa. Poduszka jest niezwykle przyjemna w dotyku. To doskonały sposób na udekorowanie pokoju miłośnika zwierząt. Wymiary 33 × 33 cm.

Albi poduszka czarna w białe groszki 18x35 cm
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękka, podłużna poduszka marki Albi wyróżnia się zastosowaniem elastycznego materiału, który zachęca do odpoczynku i położenia się. Atrakcyjny, oryginalny design sprawia, że odnajduje nie tylko praktyczne zastosowanie, ale też będzie stanowić ciekawe akcesorium do każdego wnętrza. Bardzo łatwa w konserwacji.

Butter Kings Poduszka King Rhino 50 x 50 cm
64 zł 63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka Król Rhino marki Butter Kings o wymiarach 50 × 50 cm. Grafika z nutą humoru w pięknym nowoczesnym designie wpasuje się w nowe, jasne wnętrza, ale nie tylko.

My Best Home poduszka dekoracyjna MAROKO, 40x40 cm, BIAŁA
37 zł

Poduszka dekoracyjna o wymiarach 40 × 40 cm, wykonana z przyjemnej mikrofibry. Posiada piękny wzór geometryczny. Idealnie udekoruje salon lub sypialnię i dopełni każde nowoczesne wnętrze. Poduszka zapinana jest na zamek błyskawiczny.

My Best Home Poduszka z mikrowłókna DIAMONDS 40x40 cm
29 zł

Wygodna poduszka, która doskonale sprawdzi się w sypialni bądź w salonie. Materiał zawiera poliester, dzięki czemu jest bardzo wygodna i przyjemna w dotyku. Ten model można uzupełnić kocem w tym samym wzorze. My Best Home Poduszka z mikrowłókna DIAMONDS 40×40 cm posiada zapięcie na suwak

My Best Home Poduszka z mikrowłókna PERLA 45x45 cm
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodna poduszka, która doskonale sprawdzi się w sypialni bądź w salonie. Materiał zawiera poliester, dzięki czemu jest bardzo wygodna i przyjemna w dotyku. Ten model można uzupełnić kocem w tym samym wzorze. My Best Home Poduszka z mikrowłókna DIAMONDS 45×45 cm posiada zapięcie na suwak

Albi poduszka relaksacyjna ciemnoniebieska
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjnaprzyjemnego, miękkiegoelastycznego materiału zachęca do relaksu i przytulania. Ta poduszka przyniesie radość każdemu, dzięki czemu jest nie tylko praktycznym prezentem, ale dzięki oryginalnemu designowi również estetycznym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna czarna w złote kropki
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z przyjemnego, miękkiegoelastycznego materiału z pewnością zachwyci Cię podczas odpoczynku. Jest nie tylko praktycznym akcesorium, ale dzięki oryginalnemu designowi również luksusowym, stylowym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna flamingi
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z przyjemnego, miękkiegoelastycznego materiału zapewni uczucie wyciszenia się i spokoju. Poduszka będzie doskonałym dodatkiem podczas chwil odpoczynku i relaksu. Jest nie tylko praktycznym prezentem, ale też stylowym dodatkiem do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna KOLOROWE KROPKI
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznego, miękkiegoprzyjemnego materiału wzywa do odpoczynku. Ta poduszka sprawi, że Twoja sofa będzie bardziej przytulna. Jest nie tylko świetnym prezentem, ale dzięki oryginalnemu designowi stanowi także doskonały dodatek do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna KOLOROWE KWIATY
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznegomiękkiego materiału będzie doskonałym towarzyszem w chwilach odpoczynku. Jest nie tylko praktycznym prezentem, ale dzięki atrakcyjnemu designowi także stylowym dodatkiem do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna LIŚĆ
88 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI zachwyci Cię swoim elastycznymprzyjemnym materiałem. To doskonały towarzysz na chwile odpoczynku i relaksu. Jest nie tylko praktycznym prezentem, ale docenisz ją również jako nowoczesny dodatek do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna NEUTRAL KOTY
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z przyjemnego, miękkiegoelastycznego materiału z pewnością zachwyci Cię podczas chwil odpoczynku i relaksu. Ta poduszka sprawi, że Twoja sofa będzie bardziej przytulna. Dzięki atrakcyjnemu designowi jest nie tylko praktycznym prezentem, ale także estetycznym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna okrągła Mandala
107 zł 74 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznegoprzyjemnego materiału zachęca do wylegiwania się i przytulania. Poduszkę docenisz podczas chwil odpoczynku i relaksu. Jest nie tylko praktycznym prezentem, ale dzięki atrakcyjnemu designowi także nowoczesnym dodatkiem do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna okrągły kaktus
107 zł 74 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznego, przyjemnegomiękkiego materiału, którą docenisz podczas zasłużonego odpoczynku. Jest nie tylko doskonałym prezentem, ale dzięki atrakcyjnemu designowi także oryginalnym dodatkiem do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna pióra
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z elastycznego, miękkiegoprzyjemnego materiału zachęca do przytulania i odpoczynku. Ta poduszka zachwyci Cię podczas chwil odpoczynku i relaksu. Jest nie tylko praktycznym prezentem, ale też nowoczesnym dodatkiem do wnętrza.

Albi poduszka relaksacyjna wzór tropikalny
80 zł 55 zł

Poduszka relaksacyjna od marki ALBI z przyjemnego, miękkiegoelastycznego materiału zachęca do odpoczynku i przytulania. Ta poduszka sprawi Ci przyjemność podczas momentów relaksu. Jest nie tylko praktycznym akcesorium, ale dzięki oryginalnemu designowi również estetycznym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Albi poduszka Kaktus 18x35 cm
49 zł 46 zł

Miękka poduszka Kaktus marki Albi wyróżnia się zastosowaniem elastycznego materiału, który zachęca do odpoczynku i położenia się. Atrakcyjny, oryginalny design sprawia, że odnajduje nie tylko praktyczne zastosowanie, ale też będzie stanowić ciekawe akcesorium do każdego wnętrza. Bardzo łatwa w konserwacji.

Albi poduszka Piwo 18x35 cm
49 zł 46 zł

Miękka poduszka Piwo marki Albi wyróżnia się zastosowaniem elastycznego materiału, który zachęca do odpoczynku i położenia się. Atrakcyjny, oryginalny design sprawia, że odnajduje nie tylko praktyczne zastosowanie, ale też będzie stanowić ciekawe akcesorium do każdego wnętrza. Bardzo łatwa w konserwacji.