Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii poduszki dekoracyjne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące poduszki dekoracyjne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
6 produktów
  • Licencja
    LOL
    ×
L.O.L. Surprise! poduszka - 80's BB

L.O.L. Surprise! poduszka - 80's BB

81 zł
Nowość

Miękka poduszka z uroczym wizerunkiem lalki 80's BB z serii ReMix od L.O.L. Surprise!, z którą będziesz chciał od razu położyć się do łóżka. Poduszka ożywi pokój każdej dziewczynki, nada mu wyjątkowości i będzie stanowić oryginalny akcent!

Dostarcza MALL
L.O.L. Surprise! poduszka - Kitty Queen

L.O.L. Surprise! poduszka - Kitty Queen

81 zł
Nowość

Miękka poduszka z uroczym wizerunkiem lalki Kitty Queen z serii ReMix od L.O.L. Surprise!, z którą będziesz chciał od razu położyć się do łóżka. Poduszka ożywi pokój każdej dziewczynki, nada mu wyjątkowości i będzie stanowić oryginalny akcent!

Dostarcza MALL
L.O.L. Surprise! Poduszka pełna tajemnic
10x

L.O.L. Surprise! Poduszka pełna tajemnic

138 zł
134 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zapisuj swoje przygody i tajemnice tam, gdzie nikt ich nie znajdzie! Do pięknego zeszytu, który jest schowany w poduszce z motywem lalek L.O.L. Surprise! Poduszka posiada głośnik do cichego odtwarzania muzyki i zamek na klucz, aby Twoich tajemnic nikt nie mógł wykraść!

Dostarcza MALL