Tescoma pojemnik na patelnie FlexiSPACE 370 x 148 mm
51 zł 40 zł

Pojemnik na patelnie FlexiSPACE od marki Tescoma. Miejsce na patelnie można dostosować do ich wielkości. Doskonałe do przechowywania w czystości do 5 naczyń. Posiada 4 antypoślizgowe stopki.

Tescoma pojemnik na pokrywki FlexiSPACE 370 x 148 mm
51 zł 44 zł

Pojemnik na pokrywki FlexiSPACE od marki Tescoma. Nadaje się do wszystkich pokrywek Tescoma i innych standardowych pokrywek o średnicy od 14 do 32 cm. Doskonałe do przechowywania w czystości do 8 pokrywek. Posiada 4 antypoślizgowe stopki.

Tescoma separator folii FlexiSPACE
51 zł 44 zł

Separator folii FlexiSPACE od marki Tescoma jest przeznaczony do folii spożywczej i folii aluminiowej. Folię można łatwo chwycić, rozłożyć i oderwać. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ostrze z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Kesper półka drewniana na przyprawy
183 zł

Nowość

Drewniana półka na przyprawy od marki Kesper jest wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Zawiera także 12 pojemników z przyprawami. Dzięki temu doprawianie posiłków będzie znacznie łatwiejsze, a przyprawy zawsze będą pod ręką.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 4w1
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Organizer kuchenny onWALL 4w1 marki Tescoma, to produkt, który jest w stanie pomieścić folię aluminiową, folię spożywczą oraz ręcznik papierowy. Jego naścienny system montowania sprzyja komforcie użytkowania. Pojemnik jest wyposażony w przeźroczystą półkę, na której zmieszczą się małe przybory kuchenne.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 3w1
109 zł

Organizer kuchenny onWALL, 3w1 marki Tescoma, to artykuł przydatny w każdym gospodarstwie domowym. Jest wyposażony w uchwyty na folię spożywczą, folię aluminiową oraz ręcznik papierowy. Organizer został wykonany z odpornego tworzywa sztucznego, a ostrze ze stali wykorzystywanej do produkcji noży.

TORO dwupoziomowa półka kuchenna, chrom
61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwupoziomowa półka marki Toro znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, może pomóc w organizowaniu różnorodnych narzędzi i efektywnie wykorzystywać przestrzeń nawet w małych pomieszczeniach. Wykonana jest z chromowanego metalu i łatwa do zawieszenia.

TORO wisząca półka kuchenna, chrom
38 zł

Półka kuchenna marki Toro wykorzystuje niewykorzystaną przestrzeń i tworzy nowe miejsce do przechowywania również w małych kuchniach. Wykonana jest z chromowanego metalu.

Westside Drewniany stojak na wino
36 zł

Drewniany stojak na wino wykonany z drewna brzozy w kształcie harmonijki, dzięki czemu pozwoli zaoszczędzić miejsce w jadalni lub kuchni. Pomimo małych wymiarów pomieści aż 10 butelek ulubionego wina.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 5w1
203 zł

Organizer kuchenny onWALL 5w1 marki Tescoma, to organizer, w którym z łatwością można pomieścić folię spożywczą, folię aluminiową oraz ręcznik papierowy. Możliwość zamontowania na ścianie, sprzyja wygodzie w codziennym użytkowaniu. Pojemnik posiada również półkę oraz trzy szufladki, na przechowywanie niewielkich akcesoriów kuchennych.

TimeLife Regał kuchenny, bambus
65 zł

Regał kuchenny TimeLife wykonany jest z drewna bambusowego, a półki wykonane są z wysokiej jakości metalu. Ma doskonałą stabilność i wytrzymałość. Wysokość regału wynosi 43 cm.

Westmark pojemnik z 6 szufladami "Venezia"
99 zł 87 zł

Każdy dobry kucharz musi mieć porządek w kuchni. W celu przejrzystego przechowywania różnych produktów, zaopatrz się w pojemnik z 6 szufladami, każda o pojemności 1 l. Twoja kuchnia będzie bardziej przejrzysta.