Tescoma pojemnik na pokrywki FlexiSPACE 370 x 148 mm
51 zł

Raty 10x0 %

Pojemnik na pokrywki FlexiSPACE od marki Tescoma. Nadaje się do wszystkich pokrywek Tescoma i innych standardowych pokrywek o średnicy od 14 do 32 cm. Doskonałe do przechowywania w czystości do 8 pokrywek. Posiada 4 antypoślizgowe stopki.

Tescoma pojemnik na patelnie FlexiSPACE 370 x 148 mm
51 zł 40 zł

Raty 10x0 %

Pojemnik na patelnie FlexiSPACE od marki Tescoma. Miejsce na patelnie można dostosować do ich wielkości. Doskonałe do przechowywania w czystości do 5 naczyń. Posiada 4 antypoślizgowe stopki.

Tescoma separator folii FlexiSPACE
51 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Separator folii FlexiSPACE od marki Tescoma jest przeznaczony do folii spożywczej i folii aluminiowej. Folię można łatwo chwycić, rozłożyć i oderwać. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ostrze z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 4w1
139 zł

Raty 10x0 %

Organizer kuchenny onWALL 4w1 marki Tescoma, to produkt, który jest w stanie pomieścić folię aluminiową, folię spożywczą oraz ręcznik papierowy. Jego naścienny system montowania sprzyja komforcie użytkowania. Pojemnik jest wyposażony w przeźroczystą półkę, na której zmieszczą się małe przybory kuchenne.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 3w1
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Organizer kuchenny onWALL, 3w1 marki Tescoma, to artykuł przydatny w każdym gospodarstwie domowym. Jest wyposażony w uchwyty na folię spożywczą, folię aluminiową oraz ręcznik papierowy. Organizer został wykonany z odpornego tworzywa sztucznego, a ostrze ze stali wykorzystywanej do produkcji noży.

Tescoma Organizer kuchenny onWALL, 5w1
203 zł

Raty 10x0 %

Organizer kuchenny onWALL 5w1 marki Tescoma, to organizer, w którym z łatwością można pomieścić folię spożywczą, folię aluminiową oraz ręcznik papierowy. Możliwość zamontowania na ścianie, sprzyja wygodzie w codziennym użytkowaniu. Pojemnik posiada również półkę oraz trzy szufladki, na przechowywanie niewielkich akcesoriów kuchennych.