Orion bambusowy organizer na sztućce, 26 cm
67 zł 59 zł

Przesuwany, bambusowy organizer marki Orion umożliwi utrzymanie porządku w kuchennej szufladzie. Pozwala przechowywać sztućce lub inne przybory kuchenne wyraźnie podzielone na osobne sekcje.

Kela organizer do sztućców KALMA 28,5-39x33x5cm bambusowy
94 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Może zostać podzielony na od 5 do 7 przegródek dzięki regulacji szerokości w zakresie od 28,5 – 39 cm.

Tescoma Pojemnik na akcesoria kuchenne FlexiSPACE, 30x15 cm
30 zł

Funkcjonalny pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to pomoc przy segregowaniu i przechowywaniu akcesoriów w kuchennych szufladach. **Trwały materiał i antypoślizgowe nóżki* sprawiają, że pojemnik jest wytrzymały i nie przemieszcza się. Dodatkowo, pojemniki z linii FlexiSPACE można dowolnie łączyć wedle potrzeb.

Kela organizer do sztućców KALMA 30x34x5cm bambusowy
76 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Został podzielony na 5 przegródek. Najdłuższy bok ma 30 centymetrów długości.

Kela organizer do sztućców KALMA 35-58x43x6,5cm bambusowy
142 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Może zostać podzielony na od 6 do 8 przegródek dzięki regulacji szerokości w zakresie od 35 do 58 cm.

Tescoma pojemnik na sztućce FlexiSPACE, 37x22 cm
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wytrzymały pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to doskonały sposób na przejrzyste przechowywanie sztućców w szufladzie. Wykonany z trwałego plastiku, został wyposażony w antypoślizgowe nóżki. Można połączyć go z pozostałymi pojemnikami linii FlexiSPACE wedle indywidualnych potrzeb.

Kela organizator na sztućce Laila
76 zł

Pojemny organizator na sztućce Kela to przezroczysty pojemnik podzielony na pięć elementów. Wyposażony w gumowane dno, pozwala uniknąć przemieszczania się sztućców podczas zamykania i otwierania szuflady.

TimeLife organizer na sztućce BAMBUS, 34 cm
54 zł

Praktyczny organizer na sztućce TimeLife jest podzielony na 5 wygodnych przegródek. Został wykonany z wysokiej jakości drewna bambusowego, które cechuje się trwałością i wytrzymałością. Jego najdłuższy bok mierzy 34 centymetry.