Orion bambusowy organizer na sztućce, 26 cm
67 zł 54 zł

Przesuwany, bambusowy organizer marki Orion umożliwi utrzymanie porządku w kuchennej szufladzie. Pozwala przechowywać sztućce lub inne przybory kuchenne wyraźnie podzielone na osobne sekcje.

Kela organizer do sztućców KALMA 30x34x5cm bambusowy
76 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Został podzielony na 5 przegródek. Najdłuższy bok ma 30 centymetrów długości.

Tescoma Pojemnik na akcesoria kuchenne FlexiSPACE, 30x15 cm
30 zł

Funkcjonalny pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to pomoc przy segregowaniu i przechowywaniu akcesoriów w kuchennych szufladach. **Trwały materiał i antypoślizgowe nóżki* sprawiają, że pojemnik jest wytrzymały i nie przemieszcza się. Dodatkowo, pojemniki z linii FlexiSPACE można dowolnie łączyć wedle potrzeb.

Kela organizer do sztućców KALMA 28,5-39x33x5cm bambusowy
85 zł 72 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Może zostać podzielony na od 5 do 7 przegródek dzięki regulacji szerokości w zakresie od 28,5 – 39 cm.

Tescoma pojemnik na sztućce FlexiSPACE, 37x22 cm
53 zł

Wytrzymały pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to doskonały sposób na przejrzyste przechowywanie sztućców w szufladzie. Wykonany z trwałego plastiku, został wyposażony w antypoślizgowe nóżki. Można połączyć go z pozostałymi pojemnikami linii FlexiSPACE wedle indywidualnych potrzeb.

TimeLife organizer na sztućce BAMBUS, 34 cm
54 zł

Praktyczny organizer na sztućce TimeLife jest podzielony na 5 wygodnych przegródek. Został wykonany z wysokiej jakości drewna bambusowego, które cechuje się trwałością i wytrzymałością. Jego najdłuższy bok mierzy 34 centymetry.

Kela organizator na sztućce Laila
76 zł

Pojemny organizator na sztućce Kela to przezroczysty pojemnik podzielony na pięć elementów. Wyposażony w gumowane dno, pozwala uniknąć przemieszczania się sztućców podczas zamykania i otwierania szuflady.