Orion bambusowy organizer na sztućce, 26 cm
74 zł

Przesuwany, bambusowy organizer marki Orion umożliwi utrzymanie porządku w kuchennej szufladzie. Pozwala przechowywać sztućce lub inne przybory kuchenne wyraźnie podzielone na osobne sekcje.

Kela organizator na sztućce Laila
76 zł

Pojemny organizator na sztućce Kela to przezroczysty pojemnik podzielony na pięć elementów. Wyposażony w gumowane dno, pozwala uniknąć przemieszczania się sztućców podczas zamykania i otwierania szuflady.

Kela organizer do sztućców KALMA 28,5-39x33x5cm bambusowy
94 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Może zostać podzielony na od 5 do 7 przegródek dzięki regulacji szerokości w zakresie od 28,5 – 39 cm.

Kela organizer do sztućców KALMA 30x34x5cm bambusowy
76 zł

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Został podzielony na 5 przegródek. Najdłuższy bok ma 30 centymetrów długości.

Kela organizer do sztućców KALMA 35-58x43x6,5cm bambusowy
142 zł
+ darmowa dostawa

Organizer do sztućców KALMA znanej marki Kela jest wykonany z naturalnego drewna bambusowego, które wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Może zostać podzielony na od 6 do 8 przegródek dzięki regulacji szerokości w zakresie od 35 do 58 cm.

Tescoma pojemnik na akcesoria kuchenne FlexiSPACE, 37x15 cm
23 zł

Praktyczny pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma pozwala na segregację akcesoriów kuchennych przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni w szufladzie. Wykonanie z trwałego plastiku i wyposażenie w antypoślizgowe nóżki sprawiają, że pojemnik jest wytrzymały i nie przemieszcza się. Seria FlexiSPACE pozwala na dowolne łączenie pudełek.

Tescoma Pojemnik na akcesoria kuchenne FlexiSPACE, 30x15 cm
20 zł

Funkcjonalny pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to pomoc przy segregowaniu i przechowywaniu akcesoriów w kuchennych szufladach. **Trwały materiał i antypoślizgowe nóżki* sprawiają, że pojemnik jest wytrzymały i nie przemieszcza się. Dodatkowo, pojemniki z linii FlexiSPACE można dowolnie łączyć wedle potrzeb.

Tescoma pojemnik na przybory kuchenne FlexiSPACE, 37x22 cm
29 zł

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szufladach kuchennych jest teraz możliwe dzięki linii FlexiSPACE marki Tescoma. Pojemnik na przybory kuchenne pozwala na przejszystą segregację chochli, trzepaczek, szpatułek itp. Wykonany z trwałego plastiku, posiada również antypoślizgowe nóżki.

Tescoma pojemnik na sztućce FlexiSPACE, 37x22 cm
35 zł

Wytrzymały pojemnik FlexiSPACE marki Tescoma to doskonały sposób na przejrzyste przechowywanie sztućców w szufladzie. Wykonany z trwałego plastiku, został wyposażony w antypoślizgowe nóżki. Można połączyć go z pozostałymi pojemnikami linii FlexiSPACE wedle indywidualnych potrzeb.

TimeLife organizer na sztućce BAMBUS, 34 cm
54 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczny organizer na sztućce TimeLife jest podzielony na 5 wygodnych przegródek. Został wykonany z wysokiej jakości drewna bambusowego, które cechuje się trwałością i wytrzymałością. Jego najdłuższy bok mierzy 34 centymetry.

TimeLife drewniane pudełko na sztućce
65 zł

Stylowe drewniane pudełko marki Time Life pomaga przechowywać i organizować sztućce. Wnętrze jest podzielone na 4 przegródki i chociaż napis wyraźnie wskazuje, że to pojemnik na sztućce, można go również użyć do przechowywania torebek z herbatą lub kapsułek z kawą.