shumee Ręcznie malowana skrzynia do przechowywania, 50x40x40 cm, mango

shumee Ręcznie malowana skrzynia do przechowywania, 50x40x40 cm, mango

Nr.: 100051880001
Sprzedaż partnerska
Dzięki temu wyjątkowemu, drewnianemu kufrowi możesz z łatwością utrzymać porządek w domu, przechowując poduszki, poduszki, koce, zabawki i inne przedmioty, które chcesz trzymać poza zasięgiem wzroku. Kolorowa skrzynia jest malowana ręcznie, dzięki czemu spełnia praktyczną funkcję przechowywania, a t Pełny opis
Partner: Shumee
713 zł
Z VAT
Darmowa dostawa

W magazynie partnera 5+ sztuk

02.06.2022 - 03.06.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Shumee

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 100051880001

Opis

Dzięki temu wyjątkowemu, drewnianemu kufrowi możesz z łatwością utrzymać porządek w domu, przechowując poduszki, poduszki, koce, zabawki i inne przedmioty, które chcesz trzymać poza zasięgiem wzroku.

Kolorowa skrzynia jest malowana ręcznie, dzięki czemu spełnia praktyczną funkcję przechowywania, a także będzie się pięknie prezentować w Twoim pokoju. Za sprawą dużego schowka, w drewnianym kufrze możesz z łatwością przechowywać ubrania, poduszki, koce i inne przedmioty w sposób dobrze zorganizowany i pod ręką. Skrzynia do przechowywania wykonana jest z litego drewna mango, tropikalnego i twardego drewna, które ma siłę, aby unieść ciężar, a także wytrzymać zużycie i upływ czasu. Dodatkowo kunszt wykonania sprawia, że każdy egzemplarz nieco różni się od pozostałych.

Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest unikatowy. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Kolor: różnokolorowy
  • Materiał: lite drewno mango, MDF
  • Wymiary: 50 × 40 × 40 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Z bogatymi, ręcznie malowanymi detalami dekoracyjnymi
  • Wymagany montaż: nie