Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L turkusowy – monster K3169214
55 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L turkusowy – Monster K3169214 pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.


Tefal VARIOBOLO CLIPBOX  śniadaniówka czarny / półprzezroczysty-piłka nożna K3160114
25 zł

Śniadaniówka z regulowaną i odłączaną przegrodą, która może przechowywać dwa różne rodzaje żywności oddzielnie. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX czarny/półprzezroczysty K3160114 jest kompaktowy i można go z łatwością zmieścić w plecaku. Pojemnik ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapaniu lub blaknięciu i jest łatwy do czyszczenia. Możesz myć go w zmywarce.


Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka różowy/półprzezroczysty księżniczki K3160214
25 zł

Śniadaniówka z regulowaną i odłączaną przegrodą, która może przechowywać dwa różne rodzaje żywności oddzielnie. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka różowy/półprzezroczysty w księżniczki K3160214 jest kompaktowa i można ją z łatwością zmieścić w plecakaku. Pojemnik ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapaniu lub blaknięciu i jest łatwy do czyszczenia. Możesz myć go w zmywarce.


Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka zielony/półprzezroczysty-lis K3160414
25 zł

Śniadaniówka z regulowaną i odłączaną przegrodą, która może przechowywać dwa różne rodzaje żywności oddzielnie. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka w kolorze zielonym/półprzezroczystym w lisy K3160414 jest kompaktowa i można ją z łatwością zmieścić w plecakach. Pojemnik ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapaniu lub blaknięciu i jest łatwy do czyszczenia. Możesz myć go w zmywarce.


Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L różowa – księżniczka K3169114
55 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L różowy – księżniczka K3169114 pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.


Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L zielony – football K3169314
55 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L K3169314 zielony – football, pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.


Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L żółty – lis K3169414
55 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L K3169414 żółty lis pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.


Tefal Zestaw pudełek na przekąski VARIOBOLO CLIPBOX - dziewczęcy K3169014
38 zł

Czteroczęściowy zestaw pudełek na przekąski, wyposażonych w dwie przegródki, umożliwiające pomieszczenie różnych produktów. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX – dziewczęcy K3169014 jest kompaktowy i bez problemu zmieści się do innego pudełka lub torby. Pojemniki odznaczają się w pełni zintegrowaną grafiką, która zapobiega obdrapaniu lub blaknięciu, są również łatwe do czyszczenia. Spokojnie można je jednak myć w zmywarce.


Tefal Zestaw pudełek na przekąski VARIOBOLO CLIPBOX K3168914
38 zł

Czteroczęściowy zestaw pudełek na przekąski, wyposażonych w dwie przegródki, umożliwiające pomieszczenie różnych produktów. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX – chłopięcy K3168914 jest kompaktowy i bez problemu zmieści się do innego pudełka lub torby. Pojemniki odznaczają się w pełni zintegrowaną grafiką, która zapobiega obdrapaniu lub blaknięciu, są również łatwe do czyszczenia. Spokojnie można je jednak myć w zmywarce.


Tescoma pojemniki na  drugie śniadanie 3 szt.
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemniki na drugie śniadanie Tescoma Dino wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, nieszkodzącego zdrowiu. Doskonałe do przechowywania przekąsek, owoców, deserów i innych potraw w szkole lub podczas wycieczek.


Skip hop Pudełko na przekąski Zoo, Żyrafa
53 zł

Pudełko na przekąski Zoo, Żyrafa marki Skip hop składa się z głównego pojemnika o pojemności 700 ml z nadrukiem żyrafki i małego pojemnika do sałatek lub drobnych przysmaków. Nie zawiera szkodliwego BPA ani ftalanów.


Emsa Pojemnik na żywność MONSTER
35 zł

Pojemnik na żywność MONSTER marki Emsa został wykonany z tworzywa sztucznego bez dodatku BPA (szkodliwych substancji). Idealnie sprawdzi się do przechowywania drugiego śniadania do szkoły lub na wycieczkę. Pojemnik posiada wyjmowaną przegrodę dla lepszej izolacji żywności.


Emsa Lunchbox PRINCESS 16x11x7cm
24 zł

Lunchbox dla dzieci Variabolo PRINCESS 16×11×7cm marki Emsa, to kolorowy pojemnik z tworzywa sztucznego bez BPA. Wyjmowana przegroda ułatwia wkładanie pożywienia. Pojemnik można myć w zmywarce.