Max Factor Długotrwały szminka z Lipfinity Balsam 2,3 + 1,9 ml (cień 020 Angelic)

Marka: Max Factor Nr katalogowy: 100002779210

Sprzedaż partnerska

Max Factor Długotrwały szminka z Lipfinity Balsam 2,3 + 1,9 ml (cień 020 Angelic)

Zapomnij o zwykłych szminkach i spróbuj długotrwałej szminki Lipfinity, która w 2 krokach sprawi, że kolor na twoich ustach będzie trwał bez obrażeń w ciągu długiego dnia. Opakowanie zawiera pomadkę Lipfinity i Top Coat. Pełny opis

52

52 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapomnij o zwykłych szminkach i spróbuj długotrwałej szminki Lipfinity, która w 2 krokach sprawi, że kolor na twoich ustach będzie trwał bez obrażeń w ciągu długiego dnia. Opakowanie zawiera pomadkę Lipfinity i Top Coat.

składniki aktywne

  • PermaTone – tworząc w ten sposób stałego koloru z dodatkiem pigmentów.

Efekty:

  • kolor na ustach trwa do 12 godzin.
  • Dodaje usta połysk i intensywny kolor.
Jak korzystać:

Dokładnie narysować kontury aplikatora i nanieść na usta gładkie atramentu. Odczekać 1 minutę przed wyschnięciem farby. Kontynuuj aplikacje wkładek dla dodatkowego mocowania, połysk i nawilżenie.

Reflektory:

Wypróbuj inne produkty tej marki Max Factor !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 020 Angelic