Bourjois Pomadka Rouge Edition 3,5 g (cień 41 Pink Catwalk)

Marka: Bourjois Nr katalogowy: 100002388273

Sprzedaż partnerska

Bourjois Pomadka Rouge Edition 3,5 g (cień 41 Pink Catwalk)

Szminka obchodzi swój największy comeback w historii, dodatek kosmetyczny nepostradatelým, integralną część pokazów mody i strona spełnia międzynarodowych czasopism. Bourjois to nowy szminka Rouge Edition, który powstał we współpracy z edytorem mody dla prestiżowych magazynów. Pełny opis

26

26 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szminka obchodzi swój największy comeback w historii, dodatek kosmetyczny nepostradatelým, integralną część pokazów mody i strona spełnia międzynarodowych czasopism. Bourjois to nowy szminka Rouge Edition, który powstał we współpracy z edytorem mody dla prestiżowych magazynów. Twoje usta dzięki Rouge Edition sami na samym szczycie trendów mody.

składniki aktywne

  • wydobycie storczyków
  • 1/4 żywe pigmenty.

Efekty:

  • doskonale przylega do warg,
  • Zapewnia do 10 godzin nawodnienia,
  • zmiękcza i chroni usta.

cechy:

  • bogate i żywe kolory,
  • Tekstury prêt-à-porter,
  • Nowoczesne i ponadczasowe odcienie.
Jak korzystać:

Zastosuj delikatne kreski na ustach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 41 Pink Catwalk