Clinique Pomadka SPF 15 (High Impact Lip Colour) 3,5g (cień 12 Red-y-to Wear)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002390058

Sprzedaż partnerska

Clinique Pomadka SPF 15 (High Impact Lip Colour) 3,5g (cień 12 Red-y-to Wear)

Piękny szminka na ustach trwa dość długo, nawet do ośmiu godzin. Pomadka zapewnia bardzo intensywne i zauważalny kolor warg i długotrwały komfort. Szminka w każdym momencie stosowania zmiękcza, nawilża, odżywia i nadaje im piękny stały dotyk. Pełny opis

81

81 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękny szminka na ustach trwa dość długo, nawet do ośmiu godzin. Pomadka zapewnia bardzo intensywne i zauważalny kolor warg i długotrwały komfort. Szminka w każdym momencie stosowania zmiękcza, nawilża, odżywia i nadaje im piękny stały dotyk.

składniki aktywne

  • UVA i UVB chroni czynnik usta przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

cechy:

  • Chroni usta przed promieniami UV
  • nawilża,
  • zmiękcza,
  • intensywnie kolory warg.
Jak korzystać:

Stosuje się do warg, ile potrzeba.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 12 Red-y-to Wear