Dermacol Płyn metaliczny szminka (Mettalic Lips ) 3,5 ml (cień č.1)

Marka: Dermacol Nr katalogowy: 100002413707

Sprzedaż partnerska

Dermacol Płyn metaliczny szminka (Mettalic Lips ) 3,5 ml (cień č.1)

Brokat z metalicznymi ustami i tworzenie kosmopolitycznych trendów. Wypróbuj nową, mocno zabarwioną, płynną szminkę Metallic Lips w pięciu jasnych metalikach odcieńech. . Pełny opis

34

34 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Brokat z metalicznymi ustami i tworzenie kosmopolitycznych trendów. Wypróbuj nową, mocno zabarwioną, płynną szminkę Metallic Lips w pięciu jasnych metalikach odcieńech.

Funkcje:

  • intensywne kolory,
  • mocno pigmentowany.
Jak korzystać: Nałóż cienką warstwę warg i pozostaw do wyschnięcia.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień č.1