Intex Pompka nożna, rozmiar 30 cm
55 zł

39 zł

Pompka pedałowa o średnicy 30,5 cm do nadmuchiwania materaca, łodzi, basenu, zabawki i innego sprzętu. Pompa nożna od marki Intex posiada 3 rozszerzenia, które pasują do najbardziej popularnych zaworów, pozwala na pompowanie i dmuchanie za pomocą ruchu w górę i w dół.


Intex Ręczna pompka Double Quick II
50 zł

Ręczna pompka, która pozwala na łatwe pompowanie i dmuchanie materacy, basenów, łodzi, zabawek i innego sprzętu. Intex Double Quick II pozwala nadmuchać podczas przesuwania w górę i w dół, ma 3 wlotowe dyszerozszerzenie, aby pasowała do wszystkich popularnych rozmiarów zaworów.


Intex Pompka ręczna
59 zł

Wydajna pompka ręczna o średnicy 48 cm do nadmuchiwania materaca, łodzi, basenu, zabawek i innego sprzętu. Pompa nożna od marki Intex posiada 4 rozszerzenia, które pasują do najbardziej popularnych zaworów, pozwala na pompowanie i dmuchanie za pomocą ruchu w górę i w dół.


Campingaz pompka akumulatorowa RECHARGEABLE QUICKPUMP 230V
199 zł

169 zł

Pompka elektryczna Rechargeable Quickpump 230V marki Campingaz, rewelacyjnie sprawdzi się podczas wakacyjnych czy weekendowych wyjazdów w gronie rodziny i przyjaciół. Wygodny i praktyczny kompresor, zasilany z wbudowanego akumulatora, w zestawie z wymiennymi końcówkami, dedykowanymi do różnych zaworów, pozwoli napompować materac i ponton.


Campingaz pompka ręczna Dual Action Hand Pump
89 zł

59 zł

Campingaz Dual Action Hand Pump to pompka ręczna, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brak dostępu do prądu. Wyposażona w wymienne końcówki, dedykowane do różnych zaworów, pozwoli napompować materac, basen czy piłkę.


Coleman 12V elektryczna pompka
349 zł
+ darmowa dostawa

Samochodowa pompka elektryczna pompka 12V marki Coleman szybko i skutecznie napompuje i odprowadzi powietrze z każdego materaca. Pakiet zawierający sporą ilość adapterów umożliwi dopasowanie do wszystkich możliwych zaworów. Zasilana za pośrednictwem samochodowego gniazda zapalniczki pozwoli na napompowanie materacy na łonie natury.


Coleman pompka samochodowa Quickpump 12V
129 zł

Samochodowa pompka Coleman Quickpump 12V szybko i skutecznie napompuje i odprowadzi powietrze z każdego materaca. Pakiet zawierający sporą ilość adapterów umożliwi dopasowanie do wszystkich możliwych zaworów. Zasilana za pośrednictwem samochodowego gniazda zapalniczki pozwoli na napompowanie materacy na łonie natury.


Easy Camp pompka nożna Bellows Foot Pump
39 zł

Nożna pompka Easy Camp to akcesorium, które jest niezbędne na każdym biwaku czy w domu. Dzięki niej bardzo szybko i praktycznie bez wysiłku napompujesz jak i wypompowujesz powietrze z materaców, pontonów czy poduszek. Ponadto żeberkowa konstrukcja zapewnia dobrą przyczepność podeszwy.


Intex pompka elektryczna
336 zł
+ darmowa dostawa

Pompka elektryczna, pozwoli napompować materac, basen czy dmuchane zabawki, bez najmniejszego wysiłku. Pompka elektryczna Intex pasuje do większości popularnych zaworów i może być podłączona do gniazdka zapalniczki (12 V) lub do gniazda sieciowego (220–240 V). Pompuje z prędkością do 500 litrów na minutę.


Intex pompka elektryczna 220-240 V
151 zł

Pompka elektryczna, pozwoli napompować materac, basen czy dmuchane zabawki, bez najmniejszego wysiłku. Pompka elektryczna Intex pasuje do większości popularnych zaworów i może być podłączona do gniazdka zapalniczki (12 V) lub do gniazda sieciowego (220–240 V). Pompuje z prędkością do 480 litrów na minutę.


Intex pompka nożna
49 zł

42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pompka nożna o średnicy 28 cm do nadmuchiwania materaca, łodzi, basenu, zabawek i innego sprzętu. Pompka nożna od marki Intex posiada 3 rozszerzenia, które pasują do najbardziej popularnych zaworów, pozwala na pompowanie i dmuchanie za pomocą ruchu w górę i w dół.


Outwell Air Mass Pump Rechargeable
193 zł

Bardzo wydajna pompka ładowalna. Outwell Air Mass Pump Rechargeable jest doskonałym pomocnikiem do pompowania materacy i mebli kempingowych. Pompa nie nadaje się do pompowania namiotu.


Outwell Dual Action Tent Pump
268 zł

240 zł

Wygodna pompka ręczna z manometrem. Outwell Dual Action Tent Pump jest znacznie mocniejsza niż konwencjonalne pompy jednokierunkowe. Zaletą jest płynne działanie i opcja ustawienia objętości powietrza (1,4 l lub 3,8 l). Pompa posiada 4 różne rozszerzenia i jest kompatybilna ze wszystkimi namiotami Outwell.


Sevylor pompka ręczna RB 2500G
65 zł

Sevylor RB 2500G to uniwersalna pompka ręczna, którą można także wydmuchiwać powietrze. Wykonana z trwałych i lekkich materiałów, o kompaktowych wymiarach, dzięki czemu jest łatwa i wygodna w przechowywaniu. Model ten cechuje wydajność 485 mBar (7 PSI).


Vango pompa elektryczna Air Pump AC/DC
139 zł

Vango Air Pump AC/DC to wszechstronna i bardzo kompaktowa pompka elektryczna, która świetnie sprawdzi się niezależnie od sytuacji dzięki możliwości podłączenia nie tylko do adaptera samochodowego, ale również i zwykłego gniazda elektrycznego w UK. Niezwykle praktyczna i funkcjonalna, idealna na wszelkiego rodzaju kempingi i obozy.


Vango pompka Air Pump New Phantom
139 zł

99 zł

Vango Air Pump New Phantom to wszechstronna i bardzo kompaktowa pompka stacjonarna, która świetnie sprawdzi się niezależnie od sytuacji dzięki wyposażeniu w wiele końcówek. Niezwykle praktyczna i funkcjonalna, idealna na wszelkiego rodzaju kempingi i obozy. Korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia pompce trwałość i odporność przez wiele sezonów.