Porady i wskazówki sprzęt AGD

Jak wybrać zamrażarkę

Przed zakupem zamrażarki zawsze należy sobie określić priorytety, czego od zamrażarki oczekujemy. Podstawowymi kryteriami przy wyborze zamrażarki jest zużycie energii, wymiary, pojemność, jakość oraz, wcale nie na ostatnim miejscu, cena.


Jak wybrać odkurzacz

Odkurzacz jest niezastąpionym pomocnikiem w utrzymywaniu porządku. Nowoczene urządzenia poradzą sobie nie tylko z dywanem, ale są w stanie także wytrzeć podłogę i wciągnąć płyny. Rewolucja przebiegła także w systemie przechowywania zebranego brudu.


Jak wybrać ekspres do kawy

Picie kawy należy do codziennych rytuałów i nawyków dużej części naszej populacji. Każdy, kto zapragnie awansu od kawy instant do prawdziwej kawy z ekspresu, musí odpowiedzieć sobie na parę pytań. Oferta rynkowa urządzeń jest szeroka a przed dokonaniem wyboru tego właściwego należy rozważyć, jakie funkcje ma pełnić nowy ekspres do kawy. Całkowicie automatyczne urządzenia sterowane jedynie przyciśnięciem przycisku uzupełniają klasyczne wersje na dżwignię. Nie wiecie który typ wybrać?


Jak wybrać zmywarkę

W obecnych czasach zmywarki do naczyń należą do standardowego wyposażenia nowoczesnej kuchni i to z paru powodów. Dla większości zmywanie naczyń ciągle należy do najmniej ulubionych czynności kuchennych, są tu także czysto racjonalne powody jak oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy lub schowanie już użytych naczyń.


Jak wybrać kuchenkę

Kuchenka jest sercem całej kuchni. Może być wolnostojąca gazowa, elektryczna lub kombinowana a także w formie do zabudowy w ciągu kuchennym = komplet blatu do gotowania i piekarnika.


Jak wybrać lodówkę

Lodówka zazwyczaj jest pierwszym sprzętem, który kupujemy do domu. Chodzi o stosunkowo wysoką i długoterminową inwestycję, dlatego dokonując wyboru należy mieć dostateczne informacje po to, aby lodówka służyła maksymalnemu zadowoleniu. Wszystko wokół was przechodzi dynamiczne zmiany, u sprzętu domowego podwójne, pod względem modnych trendów czy parametrów technicznych. Dlatego też dobrze będzie przypomnieć sobie najważniejsze kryteria, które należy brać pod uwagę podczas dokonywania wyboru nowej lodówki.


Jak wybrać suszarkę

Suszarka jeszcze nadal nie jest całkiem bieżącym sprzętem, ale chęć jej posiadania stale rośnie. Oszczędza czas, ponieważ wypranej bielizny nie trzeba wieszać a ponadto nie trzeba czekać, aż bielizna wyschnie. Dużą wygodą jest czas, w którym można pranie wysuszyć, ale także zmiękczyć i prawie wyprasować.


Jak wybrać kuchenkę mikrofalową

Kuchenka mikrofalowa w naszych domach zadomowiła się w sposób nieodzowny. Potrafi znacząco przyspieszyć przygotowanie jedzenia, rozmrozić je lub kiedykolwiek podgrzać, u typów wielofunkcyjnych jest możliwość pieczenia, opiekania i gotowania. Jednak zacznijmy od początku.


Jak wybrać klimatyzację

Klimatyzacja w obecnych czasach znajduje się prawie w każdym biurze, w sklepach jest rzeczą oczywistą a wiele osób już zaczęło ją wykorzystywać także w domach. Reguluje temperaturę otoczenia według potrzeb, faktycznie wsysa zewnętrzne powietrze, które potem filtruje, dostosowuje temperaturę i wilgotność do wymaganej wartości. Klimatyzacja automatycznie utrzymuje ustawioną temperaturę bez względu na środowisko zewnętrzne.