Alexander Mały konstruktor - HULK Koparka (seria: Maszyny budowlane)

Marka: Alexander Nr katalogowy: 1090028

Raty 10x0 %

Alexander Mały konstruktor - HULK Koparka (seria: Maszyny budowlane)

Zbuduj sobie własną koparkę! Metalowy zestaw konstrukcyjny Mały konstruktor – HULK Koparka, jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 roku życia. W zestawie znajduje się 189 elementów i narzędzia do montażu. Zabawki z tej serii wspaniale rozwijają kreatywność. Pełny opis

36

36 zł z VAT

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :12.12.2018
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :11.12.2018

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

W zestawie Mały Konstruktor – Koparka znajduje się:

  • 189 elementów.
  • Narzędzia do montażu.
  • Instrukcja.
  • Dla dzieci w wieku: 8 +
  • Wymiary opakowania: 24,5×20×5 cm.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie unisex
Rekomendowany wiek od 8 lat
Ilość części 189 szt

Produkty alternatywne

BRIXIES Klocki Wieloryb 81 el.
29 zł

26 zł

Raty 10x0 %

Klocki Wieloryb 81 el. marki Brixies to nowoczesne klocki, które zapewnią niesamowitą zabawę. Zestaw pozwala na złożenie wieloryba, ustawionego na specjalnej podkładce. Klocki mogą również stanowić świetny prezent dla małych budowlańców. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co czyni je bardzo wytrzymałymi.


MECCANO zestaw samolotowy 2w1
40 zł

Raty 10x0 %

Zestaw samolotowy 2 w 1 marki Meccano to idealna zabawka dla wszystkich dzieci. To idealny prezent dla małych i dużych chłopców, który nigdy się im nie znudzi!


K´NEX Zestaw ciężarówka
29 zł

27 zł

Raty 10x0 %

Zestaw ciężarówka marki K-Nex. Zestw klocków z których będziesz mógł złożyć model helikoptera oraz ciężarówki. Budowanie przestrzennych konstrukcji z klocków rozwija wyobraźnię oraz pozytywnie wpływa na rozwój zdolności manualnych.


BRIXIES Klocki Krowa 96 el.
29 zł

27 zł

Raty 10x0 %

Klocki Krowa 96 el. ** marki Brixies to nowoczesne klocki, które zapewnią niesamowitą zabawę. Zestaw pozwala na złożenie krowy, ustawionej na specjalnej podkładce. Klocki mogą również stanowić **świetny prezent dla małych budowlańców. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co czyni je bardzo wytrzymałymi.


Unico Zestaw tory kolejowe
29 zł

19 zł

Raty 10x0 %

Zestaw tory kolejowe marki Unico dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 5 lat. Pozwoli im na zbudowanie swojej własnej stacji kolejowej. W komplecie znajdziesz 12 sztuk prostych i zakrzywionych torów.