LOWEPRO torba na akcesoria foto Passport Sling III Black
211 zł

Torba Lowepro Passport Sling III Black to doskonały towarzysz zarówno codziennych wyjść z domu jak i bliższych i dalszych wycieczek. W swym wnętrzu zmieści zarówno akcesoria fotograficzne wraz z aparatem jak i smartfon lub portfel. Oprócz głównej kieszeni do dyspozycji jest także kieszeń z boku na drobne akcesoria. Odporne na przetarcia i wodę materiały zabezpieczają znajdujące się w środku rzeczy podczas niekorzystnej pogody.

Casepower 3200 mAh DeepBlue
49 zł

Powerbank Casepower o pojemności 3200 mAh. Wyposażony jest w złącze: micro USB. Nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, tabletów i urządzeń noszonych takich jak słuchawki czy smart zegarki.

Casepower 3200 mAh LimeGreen
49 zł

Powerbank Casepower o pojemności 3200 mAh. Wyposażony jest w złącze: micro USB. Nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, tabletów i urządzeń noszonych takich jak słuchawki czy smart zegarki.

LOWEPRO Tahoe 150 Pixel Camo
339 zł
+ darmowa dostawa

Jednokomorowy plecak fotograficzny z dużą przednią kieszenią na rzeczy osobiste i akcesoria. Dzięki plecakowi Tahoe 150 możesz bezpiecznie przechowywać aparat i tablet, a sprzęt fotograficzny uporządkowany. Lekki, sportowy, praktyczny. Wysokiej jakości wyściełana przegroda z możliwością indywidualnej organizacji według potrzeb fotografa, objętości i kształtu przechowywanej technologii. Chroni sprzęt fotograficzny, tablety i przedmioty osobiste codziennego użytku.

Mizoo Kolorowy brelok K2 Micro USB
42 zł

Designerki, praktyczny brelok dostępny w wieli wariantach kolorów i stylów. Metalowe oczko na klucz, metalowa końcówka microUSB, obsługa ładowania 2,1 A. Eleganckie opakowanie, długość 30 cm.

Samsung rura do odkurzacza VCA-LRT10
116 zł

Dodatkowa rura do odkurzacza Samsung VCA-LRT10 nadaje się do czyszczenia mniejszej przestrzeni dostępnej od podłogi do sufitu. Idealnie sprawdzi się do sprzątania mnijeszych kątów w domu.

Vanguard torba na akcesoria foto BIIN 10 Black
57 zł

Torba Vanguard BIIN II 10 Black to doskonały towarzysz zarówno codziennych wyjść z domu jak i bliższych i dalszych wycieczek. W swym wnętrzu zmieści zarówno akcesoria fotograficzne wraz z aparatem jak i smartfon lub portfel. Odporne na przetarcia i wodę materiały zabezpieczają znajdujące się w środku rzeczy podczas niekorzystnej pogody.