MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Basic, 18 l
385 zł

Raty 10x0 %

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Basic został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 18 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.

Gardena natrysk ogrodowy Trio (960-20)
192 zł

Raty 10x0 %

Natrysk ogrodowy Trio Gardena to wyjątkowe rozwiązanie na gorące dni. Dostosuj przepływ wody do swoich potrzeb i ciesz się zimnym prysznicem w swoim własnym ogrodzie.

Marimex prysznic Sunny Style
399 zł

Raty 10x0 %

Prysznic Marimex Sunny Style to nowoczesny dodatek do każdego ogrodu, który pozwala cieszyć się ciepłym prysznicem. Zintegrowany pojemnik o pojemności 8 litrów nagrzewa się dzięki promieniowaniu słonecznemu.

Marimex prysznic solarny Sunny
333 zł 289 zł

Raty 10x0 %

Prysznic solarny Sunny marki Marimex pozwoli Ci cieszyć się ciepłą wodą w ogrodzie, w upalne dni. Korzystaj z darmowej energii słonecznej, która ogrzeje wodę w prysznicu.

MAKERS Prysznic ogrodowy TRIO Lux, 35 l
639 zł

Raty 10x0 %

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Lux o pojemności 35 litrów umożliwi schłodzenie się w największe upały. Prysznic charakteryzuje się wysoką ekonomicznością, ponieważ do ogrzania wody używa energii słonecznej.

Gardena natrysk ogrodowy (958-30)
64 zł

Raty 10x0 %

Natrysk ogrodowy marki Gardena uprzyjemni pobyt w ogrodzie w upalne dni. Łatwy montaż pozwala na podłączenie natrysku bezpośrednio na trawniku lub też na statywie od parasola ogrodowego.