MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Trendy, 25 l
369 zł
+ darmowa dostawa

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Trendy został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 25 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.


Clean Pool prysznic solarny Tropic
419 zł

299 zł
+ darmowa dostawa

Prysznic solarny Tropic marki Bestway pozwoli na cieszenie się letnią wodą w upalne dni. Prysznic posiada kolektor wodny, który może przechowywać naraz do 18 litrów wody.


Marimex solarny prysznic ogrodowy UNO 20
385 zł
+ darmowa dostawa

Solarny prysznic Marimex UNO 20 dedykowany jest do użytku w ogrodzie, podczas upalnych dni. Wykorzystuje energie słoneczną do pozyskania darmowej ciepłej wody. Wysokość 208 cm pozwoli wygodnie wziąć prysznic nawet wysokiej osobie.


Marimex solarny prysznic ogrodowy UNO 35
559 zł
+ darmowa dostawa

Solarny prysznic Marimex UNO 35 dedykowany jest do użytku w ogrodzie, podczas upalnych dni. Wykorzystuje energie słoneczną do pozyskania darmowej ciepłej wody. Wysokość 210 cm pozwoli wygodnie wziąć prysznic nawet wysokiej osobie.


Marimex prysznic Sunny Style
399 zł
+ darmowa dostawa

Prysznic Marimex Sunny Style to nowoczesny dodatek do każdego ogrodu, który pozwala cieszyć się ciepłym prysznicem. Zintegrowany pojemnik o pojemności 8 litrów nagrzewa się dzięki promieniowaniu słonecznemu.


Gardena natrysk ogrodowy Trio (960-20)
183 zł

Natrysk ogrodowy Trio Gardena to wyjątkowe rozwiązanie na gorące dni. Dostosuj przepływ wody do swoich potrzeb i ciesz się zimnym prysznicem w swoim własnym ogrodzie.


MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Basic, 18 l
299 zł
+ darmowa dostawa

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Basic został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 18 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.


Marimex prysznic solarny Sunny
333 zł
+ darmowa dostawa

Prysznic solarny Sunny marki Marimex pozwoli Ci cieszyć się ciepłą wodą w ogrodzie, w upalne dni. Korzystaj z darmowej energii słonecznej, która ogrzeje wodę w prysznicu.