ABG prysznic mobilny
35 zł

Mobilny prysznic marki ABG o długości 90 cm pozwoli schłodzić się w dowolnym miejscu w ogrodzie. Dodatkowo doskonale sprawdzi się również jako lanca zraszająca do ogrodu.


Gardena natrysk ogrodowy Trio (960-20)
189 zł
183 zł

Natrysk ogrodowy Trio Gardena to wyjątkowe rozwiązanie na gorące dni. Dostosuj przepływ wody do swoich potrzeb i ciesz się zimnym prysznicem w swoim własnym ogrodzie.


MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Basic, 18 l
385 zł

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Basic został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 18 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.


MAKERS Prysznic ogrodowy TRIO Lux, 35 l
639 zł

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Lux o pojemności 35 litrów umożliwi schłodzenie się w największe upały. Prysznic charakteryzuje się wysoką ekonomicznością, ponieważ do ogrzania wody używa energii słonecznej.


MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Trendy, 25 l
479 zł

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Trendy został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 25 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.


Marimex prysznic solarny Sunny
333 zł

Prysznic solarny Sunny marki Marimex pozwoli Ci cieszyć się ciepłą wodą w ogrodzie, w upalne dni. Korzystaj z darmowej energii słonecznej, która ogrzeje wodę w prysznicu.


Marimex prysznic Sunny Style
379 zł

Prysznic Marimex Sunny Style to nowoczesny dodatek do każdego ogrodu, który pozwala cieszyć się ciepłym prysznicem. Zintegrowany pojemnik o pojemności 8 litrów nagrzewa się dzięki promieniowaniu słonecznemu.


Marimex solarny prysznic ogrodowy UNO 20
355 zł

Solarny prysznic Marimex UNO 20 dedykowany jest do użytku w ogrodzie, podczas upalnych dni. Wykorzystuje energie słoneczną do pozyskania darmowej ciepłej wody. Wysokość 208 cm pozwoli wygodnie wziąć prysznic nawet wysokiej osobie.


Marimex solarny prysznic ogrodowy UNO 35
559 zł

Solarny prysznic Marimex UNO 35 dedykowany jest do użytku w ogrodzie, podczas upalnych dni. Wykorzystuje energie słoneczną do pozyskania darmowej ciepłej wody. Wysokość 210 cm pozwoli wygodnie wziąć prysznic nawet wysokiej osobie.