MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Basic, 18 l
299 zł

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Basic został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 18 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.

Gardena natrysk ogrodowy Trio (960-20)
183 zł

Natrysk ogrodowy Trio Gardena to wyjątkowe rozwiązanie na gorące dni. Dostosuj przepływ wody do swoich potrzeb i ciesz się zimnym prysznicem w swoim własnym ogrodzie.

Clean Pool prysznic solarny Tropic
419 zł 299 zł

Prysznic solarny Tropic marki Bestway pozwoli na cieszenie się letnią wodą w upalne dni. Prysznic posiada kolektor wodny, który może przechowywać naraz do 18 litrów wody.

Marimex solarny prysznic ogrodowy UNO 20
385 zł

Solarny prysznic Marimex UNO 20 dedykowany jest do użytku w ogrodzie, podczas upalnych dni. Wykorzystuje energie słoneczną do pozyskania darmowej ciepłej wody. Wysokość 208 cm pozwoli wygodnie wziąć prysznic nawet wysokiej osobie.

MAKERS prysznic ogrodowy TRIO Trendy, 25 l
369 zł

Prysznic ogrodowy Makers TRIO Trendy został zaprojektowany w celu zapewniania źródła podgrzewanej wody w ogrodzie. Jego pojemność wynosi 25 litrów. Woda jest ogrzewana energią słoneczną – korpus prysznica służy jako kolektor słoneczny. Prysznic musi być stale podłączony do instalacji wodnej.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: