SENCOR czasowy wyłącznik SST 10MD
19 zł

Czasowy wyłącznik SST 10MD Sencor pozwala na włączenie i wyłączenie urządzeń o napięciu 230 V. Urządzenie umożliwia wyłączenie i włączenie zasilania nawet 48 razy dziennie.

MOVETO urządzenie zasilające IP 44 „Słup“
195 zł 160 zł

Urządzenie zasilające do ogrodu w formie kolumny z imitacji kamienia. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz przeciwdeszczowej konstrukcji doskonale nadaje się do każdego miejsca w ogrodzie.

Retlux łącznik podtynkowy 5 Shop RSA A05 Amy
15 zł 13 zł

Łącznik podtynkowy 5 Retlux Shop RSA A05 Amy to połączenie nowoczesnego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które wpasuje się do każdego wnętrza. Stworzony z trwałych materiałów idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Retlux łącznik podtynkowy 6+6 Shop RSAF A66 Amy
19 zł 17 zł

Łącznik podtynkowy 6+6 Retlux Shop RSAF A66 Amy to połączenie nowoczesnego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które wpasuje się do każdego wnętrza. Stworzony z trwałych materiałów idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Retlux łącznik podtynkowy 6 Shop RSA A06 Amy
13 zł

Łącznik podtynkowy 6 Retlux Shop RSA A06 Amy to połączenie nowoczesnego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które wpasuje się do każdego wnętrza. Stworzony z trwałych materiałów idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Retlux łącznik podtynkowy 7 Shop RSA A07 Amy
19 zł 17 zł

Łącznik podtynkowy 7 Retlux Shop RSA A07 Amy to połączenie nowoczesnego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które wpasuje się do każdego wnętrza. Stworzony z trwałych materiałów idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Retlux ramka poczwórna do przełączników Shop RSD A04 Amy
15 zł 11 zł

Ramka czterokrotna do przełączników Retlux Shop RSD A04 Amy to połączenie nowoczesnego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które wpasuje się do każdego wnętrza. Stworzona z trwałych materiałów idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Retlux zestaw łączników RSA A01 Amy, 2 szt.
11 zł

Zestaw 2 łączników jednobiegunowych Retlux RSA A01 Amy bez ramki, wykonanych jest z wysokiej jakości materiałów. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, uzupełniając nowoczesne wyposażenie wnętrz.

SENCOR czasowy wyłącznik SST 11MW
41 zł

Czasowy wyłącznik SST 11MW Sencor pozwala na włączenie i wyłączenie, np. oświetlenia lub elektrozaworu CO2. Urządzenie umożliwia wyłączenie i włączenie zasilania nawet 48 razy w tygodniu, w czasie 2 godzinnych przerw.

SENCOR mechaniczny wyłącznik czasowy SST 12MDO
26 zł

Mechaniczny wyłącznik czasowy SST 12MDO Sencor służy do włączania i wyłączania urządzeń zasilanych napięciem sieciowym 230 V, w określonych odstępach czasowych. Urządzenie może pracować 48 razy dziennie.

SENCOR czasowy programator cyfrowy SST 13D
39 zł

Czasowy programator cyfrowy SST 13D Sencor służy do włączania i wyłączania urządzeń zasilanych napięciem sieciowym 230 V, w określonych odstępach czasowych. Urządzenie dodatkowo posiada 8 programów przełączania.

FIBARO gniazdko z pomiarem Z-Wave Plus, 2,5 kW
289 zł

Małe gniazdko Fibaro Z-Wave Plus z pomiarem przepływu energii i poboru mocy oraz zdalnym sterowaniem poprzez mobilną aplikację, to urządzenie zaprojektowane w innowacyjny sposób. Dzięki bezprzewodowemu działaniu można monitorować i sterować dowolnymi urządzeniami w pomieszczeniu. Dodatkowo wbudowany tester sieci ostrzega użytkownika w przypadku słabego sygnału, natomiast samo gniazdo informuje i zapobiega uszkodzeniu urządzenia powodującego zwarcie.

inteligentne gniazdko Smart Meter Plug
145 zł

Inteligentne gniazdko Revogi Smart Meter Plug to urządzenie pozwalające zarządzać zużyciem energii elektrycznej w domu. Wyposażone w łatwą możliwość sterowania za pomocą smartfona lub tabletu przy wykorzystaniu platformy Bluetooth, pozwala na zdalną kontrolę wszystkich podłączonych w danym pomieszczeniu urządzeń.

inteligentne gniazdko Smart Power Plug
165 zł

Inteligentne gniazdko Revogi Smart Power Plug to urządzenie pozwalające zarządzać zużyciem energii elektrycznej w domu. Wyposażone w łatwą możliwość sterowania za pomocą smartfona lub tabletu, pozwala na zdalną kontrolę wszystkich podłączonych w danym pomieszczeniu urządzeń.