Carbotex prześcieradło FC Barcelona
55 zł

Prześcieradło FC Barcelona w paski, w tradycyjnych barwach klubu; czerwonym i niebieskim. Cały wzór jest uzupełniony logiem klubu FC Barcelona. Prześcieradło wykonano w 100% z bawełny.


Greno Prześcieradło frotte 140 x 200 cm
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prześcieradło frotte Greno 140 × 200 cm nie wymagające prasowania pasuje idealnie do łóżka o rozmiarze. Materiał delikatny i przyjemny w dotyku. Prześcieradło frotte jest popularne dzięki swej elastyczności, jakości wykonania i łatwej pielęgnacji.


B.E.S. Petrovice prześcieradło MAKO JERSEY 90x200x25 cm
45 zł

Luksusowe prześcieradło MAKO JERSEY marki B.E.S. Petrovice o wymiarach 90 × 200 centymetrów doskonale pasuje na każde łóżko. Jego miękkość, znakomita oddychalność oraz chłonność zostaną docenione szczególnie podczas upalnych, letnich nocy. Dzięki wysoko zaszytym rogom świetnie nadaje się do materacy o wysokości do 25 centymetrów.


My Best Home prześcieradło na materac Jersey, 140x200 cm
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prześcieradło typu stretch jersey marki My Best Home jest gładkie, miękkie i niezwykle trwałe. Arkusz jest elastyczny, dobrze wyściełany i nie zsuwa się z materaca. Jersey nadaje się do materaca o wymiarach 140 × 200 cm i wysokości do 20 cm.


Greno Jersey prześcieradło 180 x 200 cm
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prześcieradło Jersey Greno 180 × 200 cm delikatna pościel wykonana jest z bawełny, jest lekka i oddychająca. Wybór z wielu wariantów kolorystycznych. Prześcieradło Jersey swoją wielkością jest idealne na materace o wymiarach 180×200 cm.


Jerry Fabrics prześcieradło bawełniane Avengers 02
49 zł

Prześcieradło bawełniane Avengers 02 marki Jerry Fabrics doskonale nadaje się dla każdego małego fana superbohaterów. Z motywem przedstawiającym znane postacie z komiksów Marvela. Wyposażone w praktyczną gumkę w narożnikach. Wymiary: 90 × 200 +25 cm. Będzie świetnie wyglądać z kompletem pościeli w tym samym stylu.


Jahu My House Mikropolar, 180x200 cm
85 zł

My House Mikropolar marki Jahu jest łatwe w utrzymaniu i przede wszystkim nie musi być prasowane i szybko schnie. Wykorzystanie miękkiej i ciepłej mikrofibry jest idealne na zimniejsze pory roku.


Jerry Fabrics prześcieradło bawełniane Myszka Miki 04
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prześcieradło bawełniane Myszka Miki 04 marki Jerry Fabrics doskonale nadaje się dla każdego małego fana bajek Disneya. Wyposażone w praktyczną gumkę w narożnikach. Wymiary: 90 × 200 +25 cm. Będzie świetnie wyglądać z kompletem pościeli w tym samym stylu.


Jerry Fabrics prześcieradło bawełniane Myszka Miki w Nowym Jorku
49 zł

Prześcieradło bawełniane Myszka Miki w Nowym Jorku marki Jerry Fabrics doskonale nadaje się dla każdego małego fana bajek Disneya. Wyposażone w praktyczną gumkę w narożnikach. Wymiary: 90 × 200 +25 cm. Będzie świetnie wyglądać z kompletem pościeli w tym samym stylu.


B.E.S. Petrovice prześcieradło MAKO JERSEY 180x200x25 cm
65 zł

ej klasy prześcieradło MAKO JERSEY** o wymiarach 180×200 cm doskonale pasuje na każde łóżko pojedyncze. Jego miękkość, znakomita oddychalność i dobra chłonność zostaną docenione szczególnie podczas upalnych letnich nocy. Dzięki wysoko zaszytym rogom doskonale leży na materacach o wysokości do 25 cm.


Greno Prześcieradło frotte 100 x 200 cm białe
65 zł

Prześcieradło frotte jest popularne dzięki swej elastyczności, jakości wykonania i łatwej pielęgnacji. Prześcieradło nie wymagające prasowania pasuje idealnie do klasycznego łóżka o rozmiarze100 × 200 cm. Materiał delikatny i przyjemny w dotyku.


Jerry Fabrics bawełniane prześcieradło Koń Western
49 zł

Bawełniane prześcieradło w stylu Westernu z nadrukiem konia. To fantastyczne prześcieradło marki Jerry Fabircs jest wyposażone w gumkę w narożnikach i idealnie nadaje się do pokoju dziecka.


Jerry Fabrics Prześcieradło Frozen winter
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prześcieradło dziecięce ze wszystkimi popularnymi postaciami z bajki Kraina Lodu. Podaruj swojemu dziecku piękne sny, dzięki Elsie, Annie, Olafowi, i innym. Tkanina Jerry Fabrics wykonana jest w 100% z bawełny, w rozmiarze 90 × 200 cm, posiada gumki w rogach.


Jerry Fabrics prześcieradło Masza i Niedźwiedź, 90x200
55 zł

Bawełniane prześcieradło idealnie dopasuje się do pojedynczego materaca. Ulubiona Masza i Niedźwiedź z kultowej animacji to wspaniały dodatek do dziecięcego pokoju. Prześcieradło zostało wyprodukowane przez markę Jerry Fabrics.


My Best Home prześcieradło na materac Frotte, 140x200 cm
75 zł

Miękkie prześcieradło na materac marki My Best Home to przyjemny arkusz frotte, zapewniający wysoki komfort i wygodę podczas snu. Wysokiej jakości stretch z gumą w brzegach prześcieradła ułatwia zakładanie go na materac i minimalizuje ryzyko ześlizgnięcia się. Wymiary prześcieradła to 140 × 200 cm.