Orion słój ceramiczny 6 l ZELÁK
99 zł

Wygodny słój od marki Orion do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.

Orion słoik szklany CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 szt
101 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 2,4 l.

Tefal szybkowar do przetworów Clipso Minut Easy 9l P4624967
780 zł
+ darmowa dostawa

Szybkowar Clipso Minute Easy 9l jest doskonałym pomocnikiem do szybkiego przygotowywania różnych posiłków i konserw w bezkompromisowej jakości. Szybkowar ma wystarczającą pojemność, aby przygotować posiłki dla całej rodziny.

Tescoma Drylownica HANDY (643630)
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drylownica do czereśni Tescoma przyspieszy i ułatwi drylowanie owoców świeżych, mrożonych oraz z kompotu bez uszkodzenia miąższu. Dno w wykonaniu przeciwpoślizgowym zapewnia komfortowebezpieczne użytkowanie.

Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
33 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.

Orion Wyciskarka do owoców + szmatka
127 zł

Mechaniczna sokowirówka do wyciskania. Wyciskanie odbywa, dzięki zmiażdżeniu i nacisku owoców. Sokowirówka łatwo i pewnie podłącza się do linii kuchennej za pomocą śruby mocującej. Łatwa konserwacja – wystarczy przepłukać wodą.

Tescoma zestaw do pasteryzacji DELLA CASA, z termometrem
106 zł

Funkcjonalny zestaw do pasteryzacji DELLA CASA marki Tescoma to komplet do przetworów ze szklaną pokrywką wraz z termometrem. W jego skład wchodzi wkład do gotowania na parze oraz nakładki na garnek. Przezroczysta pokrywa pozwala na nadzorowanie procesu gotowania bez potrzeby jej unoszenia. Dodatkowo, szkło z którego została wykonana jest odporne na wysokie temperatury.

Banquet młynek do owoców CULINARIA
74 zł

Młynek do owoców CULINARIA jest wykonany z żeliwa i przeznaczony jest do mniejszych owoców. Pomoże Ci uzyskać smaczny sok i pozbędzie się wszystkich skórek i pestek z owoców. Istnieje możliwość dostosowania siły urządzenia. Młynek został wyprodukowany przez markę Banquet. Uchwyt wykonany jest z drewna.

Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 120 ml 10 sztuk
67 zł

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 120 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.

Orion drylownica do wiśni UH
41 zł

Po co usuwać pestki ręcznie – użyj dedykowanego urządzenia. Drylownica od marki Orion mocowana jest do stołu za pomocą przyssawki, co zapewnia bezpieczeństwostabilność. Wsypuj owoce stopniowo do zbiornika i usuń pestki za pomocą systemu sprężynowego. Bardzo lekka konstrukcja i niska waga.

Orion Drylownica UH/metal
22 zł 17 zł

Drylownica do wiśni od marki Orion jest doskonałym pomocnikiem przy pieczeniu ciast, bułek i robieniu dżemów. Blokada bezpieczeństwa chroniąca przed ostrymi elementami.

Orion Duży słoik CLIP patent 4,2 l IRMA
33 zł

Klasyczny szklany pojemnik o objętości 4,2 l nadaje się do przechowywania żywności, zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.

Orion garnek do dżemów 8 l
220 zł

Garnek dżemów od marki Orion, odpowiedni do przygotowywania syropów i dżemów. Każde piętro garnka spełnia swoje zadanie – dolne z dnem wielowarstwowym, piętro z wężem spustowym i perforowane piętro na owoce na parze. Wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcji.

Orion garnek do gotowania warzyw 1,3 l PICKLED
70 zł

Garnek do gotowania warzyw marki Orion pomoże Ci przygotować pikle – warzywa fermentowane przy użyciu kwasu mlekowego. Pikle to idealny dodatek do głównego posiłku lub składnik sałatki. Wewnętrzna pokrywka jest dociskana kijkiem i gumą w dół, by wywierać nacisk na warzywa.

Orion kamień dociskowy do kiszenia kapusty 23 cm
69 zł 50 zł

Podczas napełniania beczki warzywami kamień dociskowy jest koniecznością. Kamień marki Orion jest podzielony na dwie części na dwa, pozwalając wstawić go do naczyń o węższym otworze niż jego średnica. Otwory pomagają odprowadzić sok z warzyw i ułatwiają usunięcie go z pojemnika. Ceramiczny kamień zapobiega tworzeniu się pleśni i namnażaniu bakterii.

Orion słoik szklany CLIP na klamrę 3 l IRMA
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zamykany słoik VIOLA wykonany ze szkła, od marki Orion z praktyczną, silikonową uszczelkądrucianą klamrą. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.

Orion słoik szklany CLIP patent 3,4 l IRMA
29 zł

Klasyczny szklany pojemnik o pojemności 3,4 l nadaje się do przechowywania żywności zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.

Orion słój ceramiczny 2,5 l ZELÁK
70 zł

Wygodny słój o pojemności 2,5 l do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.

Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.

Orion Zestaw garnek 30 l + akcesoria
300 zł

Użyj garnka emaliowanego z rusztem do gotowania dużych potraw. Część garnka to ruszt, który zapobiega bezpośrednim kontaktom słoików z garnkiem, co zapobiega pękaniu szkła. Znajdziesz również szczypce do usuwania gorących słoików z wrzątku. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kuchenek włącznie z indukcją. Objętość garnka wynosi 30 litrów.

Tescoma drylownica DELÍCIA
31 zł

Drylownica Delícia marki Tescoma zapewnia łatwe usuwanie pestek z wiśni i czereśni, świeżych lub z kompotu. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Docenisz ją jako świetnego pomocnika podczas pieczenia lub robienia przetworów.

Tescoma sitko do kiszenia DELLA CASA
9 zł

Niezbędny pomocnik do utrzymania żywności pod poziomem zalewy. Sito od marki Tescoma utrzyma w niej camembert, kiełbasę lub warzywa w trakcie fermentacji. Może być myte w zmywarce. Przeznaczone do użytku razem z zestawem do kiszenia DELLA CASA 5000 ml lub słoikiem o pojemności 5000 ml.

Tescoma Zestaw do soków DELLA CASA
104 zł

Zestaw do wyciskania soczystych z owoców i warzyw DELLA CASA czeskiej marki TESCOMA jest doskonałym pomocnikiem w przygotowywaniu domowych syropów owocowych i warzywnych, naturalnych soków, galaretek i dżemów. Przetwarzaj produkty sezonowe na bieżąco i zbieraj doskonałe zapasy w domu, które cała rodzina doceni przez cały rok.

TORO słoiki MORAVIA 720 ml 8 szt.
25 zł 22 zł

Zestaw słoików z szyjką zakończoną do stosowania z pokrywkami twist. Słoiki MORAVIA 720 ml 8 szt. marki Toro są przezroczyste, przeznaczone do konserwowania żywności i można je myć w zmywarce. Zestaw zawiera 8 szklanych słoików bez pokrywek.

TORO słoiki OMNIA 710 ml 8 szt.
25 zł 22 zł

Zestaw słoików z szyjką zakończoną do stosowania z pokrywkami Omnia. Słoiki OMNIA 710 ml 8 szt. marki Toro są przezroczyste, przeznaczone do konserwowania żywności i można je myć w zmywarce. Zestaw zawiera 8 szklanych słoików bez pokrywek.

butelka na sok Weck 530 ml, średnica 60 mm
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe soki i syropy zawsze smakują lepiej, niż te kupione. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Butelka o pojemności 530 ml umożliwia przechowywanie świeżego soku.

słoik dekoracyjny Weck Schmuck 1062 ml, średnica 100 mm
58 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 1062 ml umożliwia wekowanie dużych ogórków, marynowanego camemberta lub pikli.

słoik Weck Mini-Sturz 140 ml, średnica 60 mm
109 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 140 ml służy do wekowania oliwek i papryki.

słoik Weck Sturz 290 ml "płaski", średnica 100 mm
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 290 ml umożliwia wekowanie dżemu i warzyw.

słoik Weck Sturz 580 ml, średnica 100 mm
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 580 ml Przeznaczony do wekowania pikli i ogórków, lub sera.

słoik Weck Tulpe 1062 ml, średnica 100 mm
72 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 1062 ml umożliwi wekowanie kapusty lub większej ilości pikli.

słoik Weck Weck Mini-Sturz 50 ml, średnica 60 mm
88 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 50 ml umożliwi wekowanie małych pikli i dżemów.

słoik Weck Weck Sturz 370 ml, średnica 100 mm
61 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 370 ml umożliwia wekowanie ogórków i dżemu.

słoik Weck Mini-Sturz 80 ml, średnica 60 mm
109 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie od marki Weck. Pojemność 80 ml umożliwia wekowanie dżemu i mniejszych warzyw.

słoik Weck Sturz 850 ml, średnica 100 mm
72 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 850 ml umożliwia przygotowywanie dżemu, marynowanych pikli lub sera.