Tescoma Drylownica HANDY (643630)
90 zł

Drylownica do czereśni Tescoma przyspieszy i ułatwi drylowanie owoców świeżych, mrożonych oraz z kompotu bez uszkodzenia miąższu. Dno w wykonaniu przeciwpoślizgowym zapewnia komfortowebezpieczne użytkowanie.

Orion słoik szklany CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 szt-20%
108 zł 86 zł

Promocja

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 2,4 l.

Orion słój ceramiczny 6 l ZELÁK
117 zł 96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny słój od marki Orion do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.

Tescoma Zestaw do soków DELLA CASA
132 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do wyciskania soczystych z owoców i warzyw DELLA CASA czeskiej marki TESCOMA jest doskonałym pomocnikiem w przygotowywaniu domowych syropów owocowych i warzywnych, naturalnych soków, galaretek i dżemów. Przetwarzaj produkty sezonowe na bieżąco i zbieraj doskonałe zapasy w domu, które cała rodzina doceni przez cały rok.

Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
33 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.

Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 250 ml 6 sztuk
54 zł

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 250 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.

Orion słój ceramiczny 2,5 l ZELÁK
70 zł

Wygodny słój o pojemności 2,5 l do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.

Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
16 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.

Orion kamień dociskowy do kiszenia kapusty 23 cm
60 zł

Podczas napełniania beczki warzywami kamień dociskowy jest koniecznością. Kamień marki Orion jest podzielony na dwie części na dwa, pozwalając wstawić go do naczyń o węższym otworze niż jego średnica. Otwory pomagają odprowadzić sok z warzyw i ułatwiają usunięcie go z pojemnika. Ceramiczny kamień zapobiega tworzeniu się pleśni i namnażaniu bakterii.

Orion słoik szklany CLIP na klamrę 2,3 l VIOLA
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szklany słoik zamykany VIOLA od marki Orion, z praktyczną, silikonową uszczelkądrucianą klamrą. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.

Tescoma sitko do kiszenia DELLA CASA
10 zł

Niezbędny pomocnik do utrzymania żywności pod poziomem zalewy. Sito od marki Tescoma utrzyma w niej camembert, kiełbasę lub warzywa w trakcie fermentacji. Może być myte w zmywarce. Przeznaczone do użytku razem z zestawem do kiszenia DELLA CASA 5000 ml lub słoikiem o pojemności 5000 ml.

Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
19 zł

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.

Tescoma zestaw do pasteryzacji DELLA CASA, z termometrem
119 zł

Funkcjonalny zestaw do pasteryzacji DELLA CASA marki Tescoma to komplet do przetworów ze szklaną pokrywką wraz z termometrem. W jego skład wchodzi wkład do gotowania na parze oraz nakładki na garnek. Przezroczysta pokrywa pozwala na nadzorowanie procesu gotowania bez potrzeby jej unoszenia. Dodatkowo, szkło z którego została wykonana jest odporne na wysokie temperatury.

Fackelmann otwieracz wielofunkcyjny
26 zł 18 zł

Otwieracz wielofunkcyjny marki FACKELMANN pomoże otworzyć różnego rodzaju butelki. Otwieracz poradzi sobie z kapslami, kapslami z butelek PET, konserwami i słoikami, więc nie powinno go zabraknąć w żadnym domu.

Orion garnek do gotowania warzyw 1,3 l PICKLED
71 zł 66 zł

Garnek do gotowania warzyw marki Orion pomoże Ci przygotować pikle – warzywa fermentowane przy użyciu kwasu mlekowego. Pikle to idealny dodatek do głównego posiłku lub składnik sałatki. Wewnętrzna pokrywka jest dociskana kijkiem i gumą w dół, by wywierać nacisk na warzywa.

Orion Szklana butelka CLIP 0,75 l ELA 4 szt
46 zł

Szklana butelka CLIP z specjalną nakładką od marki ORION o pojemności 0,75 l jest idealna do zimnych napojów. Opakowanie zawiera 4 butelki z plastikową nakładką.

Orion Szklana butelka CLIP 1,1 l ELA 4 szt
54 zł

Szklana butelka CLIP z specjalną nakładką od marki ORION o pojemności 1,1 l jest idealna do zimnych napojów. Opakowanie zawiera 4 butelki z plastikową nakładką.

Orion Szklana butelka CLIP 1,1 l ORANGE 4 szt
55 zł

Szklana butelka CLIP z specjalną nakładką od marki ORION o pojemności 1,1 l jest idealna do zimnych napojów. Opakowanie zawiera 4 butelki z plastikową nakładką.

Tefal szybkowar do przetworów Clipso Minut Easy 9l P4624967
879 zł 671 zł

Szybkowar Clipso Minute Easy 9l jest doskonałym pomocnikiem do szybkiego przygotowywania różnych posiłków i konserw w bezkompromisowej jakości. Szybkowar ma wystarczającą pojemność, aby przygotować posiłki dla całej rodziny.

butelka na sok Weck 530 ml, średnica 60 mm
67 zł 62 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe soki i syropy zawsze smakują lepiej, niż te kupione. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Butelka o pojemności 530 ml umożliwia przechowywanie świeżego soku.

słoik dekoracyjny Weck Schmuck 1062 ml, średnica 100 mm
56 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 1062 ml umożliwia wekowanie dużych ogórków, marynowanego camemberta lub pikli.

słoik Weck Mini-Sturz 140 ml, średnica 60 mm
105 zł 96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 140 ml służy do wekowania oliwek i papryki.

słoik Weck Mini-Sturz 80 ml, średnica 60 mm
103 zł 96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie od marki Weck. Pojemność 80 ml umożliwia wekowanie dżemu i mniejszych warzyw.

słoik Weck Sturz 290 ml "płaski", średnica 100 mm
57 zł 54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 290 ml umożliwia wekowanie dżemu i warzyw.

słoik Weck Sturz 580 ml, średnica 100 mm
62 zł 61 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 580 ml Przeznaczony do wekowania pikli i ogórków, lub sera.

słoik Weck Sturz 850 ml, średnica 100 mm
67 zł 65 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 850 ml umożliwia przygotowywanie dżemu, marynowanych pikli lub sera.

słoik Weck Tulpe 1062 ml, średnica 100 mm
67 zł 64 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 1062 ml umożliwi wekowanie kapusty lub większej ilości pikli.

słoik Weck Weck Mini-Sturz 50 ml, średnica 60 mm
83 zł 77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 50 ml umożliwi wekowanie małych pikli i dżemów.

słoik Weck Weck Sturz 370 ml, średnica 100 mm
58 zł 54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 370 ml umożliwia wekowanie ogórków i dżemu.

słoik Weck Zylinder 340 ml, średnica 60 mm
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 340 ml pomieści owoce i kiszone ogórki.

Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 100 ml 6 sztuk
45 zł 35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 100 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw. Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw.

Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 120 ml 6 sztuk
45 zł 38 zł

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 120 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.

Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH 0,8 l
36 zł

Pojemnik do marynowania od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.

Orion słoik szklany CLIP patent 1,85 l IRMA 126476, 4 szt
96 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 1,85 l.