słoik Weck Zylinder 600 ml, średnica 60 mm
62 zł

55 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 600 ml umożliwia wekowanie długich warzyw.


słoik Weck Sturz 850 ml, średnica 100 mm
67 zł

59 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 850 ml umożliwia przygotowywanie dżemu, marynowanych pikli lub sera.


słoik Weck Sturz 580 ml, średnica 100 mm
62 zł

55 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 580 ml Przeznaczony do wekowania pikli i ogórków, lub sera.


Banquet drylownica CULINARIA czerwony
192 zł
+ darmowa dostawa

Łatwiej przyrządzać domowe dżemy za pomocą drylownicy do wiśni, która jest wyposażona w przyssawki, aby zapewnić stabilność podczas pracy. Drylownica CULINARIA mierzy 15,5 × 26 × 9,5 cm (szer. X wys. X gł.).


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH 0,8 l
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik do marynowania od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Tescoma Drylownica HANDY (643630)
88 zł

Drylownica do czereśni Tescoma przyspieszy i ułatwi drylowanie owoców świeżych, mrożonych oraz z kompotu bez uszkodzenia miąższu. Dno w wykonaniu przeciwpoślizgowym zapewnia komfortowebezpieczne użytkowanie.


Orion słoik szklany CLIP patent 1,85 l IRMA 126476, 4 szt
87 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 1,85 l.


Orion słoik szklany CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 szt
98 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 2,4 l.


Orion Szklana butelka CLIP 1,1 l ELA 4 szt-14%
54 zł

46 zł

Promocja

Szklana butelka CLIP z specjalną nakładką od marki ORION o pojemności 1,1 l jest idealna do zimnych napojów. Opakowanie zawiera 4 butelki z plastikową nakładką.


Orion Szklana butelka CLIP 1,1 l ORANGE 4 szt
50 zł

Szklana butelka CLIP z specjalną nakładką od marki ORION o pojemności 1,1 l jest idealna do zimnych napojów. Opakowanie zawiera 4 butelki z plastikową nakładką.


Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
30 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83
15 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o średnicy szyi 83 mm. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


butelka na sok Weck 530 ml, średnica 60 mm
67 zł

55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe soki i syropy zawsze smakują lepiej, niż te kupione. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Butelka o pojemności 530 ml umożliwia przechowywanie świeżego soku.


słoik Weck Mini-Sturz 140 ml, średnica 60 mm
105 zł

86 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 140 ml służy do wekowania oliwek i papryki.


słoik Weck Mini-Sturz 80 ml, średnica 60 mm
103 zł

86 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie od marki Weck. Pojemność 80 ml umożliwia wekowanie dżemu i mniejszych warzyw.


słoik Weck Tulpe 1062 ml, średnica 100 mm
67 zł

57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 1062 ml umożliwi wekowanie kapusty lub większej ilości pikli.


słoik Weck Weck Mini-Sturz 50 ml, średnica 60 mm
83 zł

69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 50 ml umożliwi wekowanie małych pikli i dżemów.


słoik Weck Zylinder 340 ml, średnica 60 mm
50 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 340 ml pomieści owoce i kiszone ogórki.


Orion Wyciskarka do owoców + szmatka
125 zł

105 zł

Mechaniczna sokowirówka do wyciskania. Wyciskanie odbywa, dzięki zmiażdżeniu i nacisku owoców. Sokowirówka łatwo i pewnie podłącza się do linii kuchennej za pomocą śruby mocującej. Łatwa konserwacja – wystarczy przepłukać wodą.


Orion Zestaw garnek 30 l + akcesoria
235 zł

195 zł

Użyj garnka emaliowanego z rusztem do gotowania dużych potraw. Część garnka to ruszt, który zapobiega bezpośrednim kontaktom słoików z garnkiem, co zapobiega pękaniu szkła. Znajdziesz również szczypce do usuwania gorących słoików z wrzątku. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kuchenek włącznie z indukcją. Objętość garnka wynosi 30 litrów.


Orion kamień dociskowy do kiszenia kapusty 23 cm
50 zł

Podczas napełniania beczki warzywami kamień dociskowy jest koniecznością. Kamień marki Orion jest podzielony na dwie części na dwa, pozwalając wstawić go do naczyń o węższym otworze niż jego średnica. Otwory pomagają odprowadzić sok z warzyw i ułatwiają usunięcie go z pojemnika. Ceramiczny kamień zapobiega tworzeniu się pleśni i namnażaniu bakterii.


słoik Weck Weck Sturz 370 ml, średnica 100 mm
58 zł

49 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 370 ml umożliwia wekowanie ogórków i dżemu.


Orion słój ceramiczny 2,5 l ZELÁK
70 zł

Wygodny słój o pojemności 2,5 l do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Orion garnek do dżemów 8 l
200 zł

Garnek dżemów od marki Orion, odpowiedni do przygotowywania syropów i dżemów. Każde piętro garnka spełnia swoje zadanie – dolne z dnem wielowarstwowym, piętro z wężem spustowym i perforowane piętro na owoce na parze. Wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcji.


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH 1,8 l
42 zł

Pojemnik do marynowania z pojemnością 1,8 l od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Orion słoik szklany CLIP patent 3,4 l IRMA
30 zł

Klasyczny szklany pojemnik o pojemności 3,4 l nadaje się do przechowywania żywności zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.


Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
17 zł

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.


Orion słój ceramiczny 6 l ZELÁK
117 zł

Wygodny słój od marki Orion do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Tescoma sitko do kiszenia DELLA CASA
10 zł

Niezbędny pomocnik do utrzymania żywności pod poziomem zalewy. Sito od marki Tescoma utrzyma w niej camembert, kiełbasę lub warzywa w trakcie fermentacji. Może być myte w zmywarce. Przeznaczone do użytku razem z zestawem do kiszenia DELLA CASA 5000 ml lub słoikiem o pojemności 5000 ml.


słoik Weck Sturz 290 ml "płaski", średnica 100 mm
57 zł

49 zł

Domowe marmolady, kompoty i ogórki zawsze smakują lepiej niż te, które dostępne są w sklepach. Teraz możesz cieszyć się nimi w eleganckiej, szklanej formie firmy Weck. Pojemność 290 ml umożliwia wekowanie dżemu i warzyw.


Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 120 ml 6 sztuk
45 zł

35 zł

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 120 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.