Orion Wyciskarka do owoców + szmatka
125 zł

105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mechaniczna sokowirówka do wyciskania. Wyciskanie odbywa, dzięki zmiażdżeniu i nacisku owoców. Sokowirówka łatwo i pewnie podłącza się do linii kuchennej za pomocą śruby mocującej. Łatwa konserwacja – wystarczy przepłukać wodą.


Orion Duży słoik CLIP patent 4,2 l IRMA
33 zł

Klasyczny szklany pojemnik o objętości 4,2 l nadaje się do przechowywania żywności, zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH  0,8 l
33 zł

Pojemnik do marynowania od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH  1,8 l
42 zł

Pojemnik do marynowania z pojemnością 1,8 l od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Orion słoik szklany CLIP patent 3,4 l IRMA
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczny szklany pojemnik o pojemności 3,4 l nadaje się do przechowywania żywności zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.


Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
17 zł

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.


Orion słój ceramiczny 2,5 l ZELÁK
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny słój o pojemności 2,5 l do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
30 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o średnicy szyi 83 mm. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion Zestaw garnek 30 l + akcesoria
235 zł

195 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Użyj garnka emaliowanego z rusztem do gotowania dużych potraw. Część garnka to ruszt, który zapobiega bezpośrednim kontaktom słoików z garnkiem, co zapobiega pękaniu szkła. Znajdziesz również szczypce do usuwania gorących słoików z wrzątku. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kuchenek włącznie z indukcją. Objętość garnka wynosi 30 litrów.


Orion Konserwujący słoik + pokrywka 0,5 l KARO N 8 szt
30 zł

Słoik z pokrywką marki Orion na konserwowanie owoców, warzyw, grzybów, lub też do przechowywania suszonych owoców, ziół i orzechów o pojemności 0,5 l. Słoik posiada pokrywkę w czerwonobiałe kostki.


Orion słoik szklany CLIP patent 1,85 l IRMA 126476, 4 szt
87 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 1,85 l.


Orion słoik szklany CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 szt
98 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 2,4 l.


Orion drylownica do wiśni UH
42 zł

Po co usuwać pestki ręcznie – użyj dedykowanego urządzenia. Drylownica od marki Orion mocowana jest do stołu za pomocą przyssawki, co zapewnia bezpieczeństwostabilność. Wsypuj owoce stopniowo do zbiornika i usuń pestki za pomocą systemu sprężynowego. Bardzo lekka konstrukcja i niska waga.


Orion garnek do dżemów 8 l
200 zł

Garnek dżemów od marki Orion, odpowiedni do przygotowywania syropów i dżemów. Każde piętro garnka spełnia swoje zadanie – dolne z dnem wielowarstwowym, piętro z wężem spustowym i perforowane piętro na owoce na parze. Wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcji.


Orion kamień dociskowy do kiszenia kapusty 23 cm
50 zł

Podczas napełniania beczki warzywami kamień dociskowy jest koniecznością. Kamień marki Orion jest podzielony na dwie części na dwa, pozwalając wstawić go do naczyń o węższym otworze niż jego średnica. Otwory pomagają odprowadzić sok z warzyw i ułatwiają usunięcie go z pojemnika. Ceramiczny kamień zapobiega tworzeniu się pleśni i namnażaniu bakterii.


Orion słój ceramiczny 6 l ZELÁK
117 zł

Wygodny słój od marki Orion do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Orion szczypce do wyciągania słoików
17 zł

Konieczność podczas konserwacji żywności to szczypce, aby zapobiec poparzeniu się podczas wyciągania słoików. Te od marki Orion mają antypoślizgową warstwę, więc słoik nie wyślizgnie się podczas wyciągania. Wykonane są ze stali nierdzewnej, uchwyt jest plastikowy.