Orion Wyciskarka do owoców + szmatka
125 zł

105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mechaniczna sokowirówka do wyciskania. Wyciskanie odbywa, dzięki zmiażdżeniu i nacisku owoców. Sokowirówka łatwo i pewnie podłącza się do linii kuchennej za pomocą śruby mocującej. Łatwa konserwacja – wystarczy przepłukać wodą.


Orion Duży słoik CLIP patent 4,2 l IRMA
33 zł

Klasyczny szklany pojemnik o objętości 4,2 l nadaje się do przechowywania żywności, zarówno sypkiej, jak i dżemów. Szklany słoik marki Oriona posiada silikonowe uszczelnienie, chroniące przed przeciekiem i wlotem powietrza oraz trwałe zamknięcie.


Orion garnek do dżemów 8 l
200 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Garnek dżemów od marki Orion, odpowiedni do przygotowywania syropów i dżemów. Każde piętro garnka spełnia swoje zadanie – dolne z dnem wielowarstwowym, piętro z wężem spustowym i perforowane piętro na owoce na parze. Wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcji.


Orion kamień dociskowy do kiszenia kapusty 23 cm
50 zł

Podczas napełniania beczki warzywami kamień dociskowy jest koniecznością. Kamień marki Orion jest podzielony na dwie części na dwa, pozwalając wstawić go do naczyń o węższym otworze niż jego średnica. Otwory pomagają odprowadzić sok z warzyw i ułatwiają usunięcie go z pojemnika. Ceramiczny kamień zapobiega tworzeniu się pleśni i namnażaniu bakterii.


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH  0,8 l
33 zł

Pojemnik do marynowania od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Orion pojemnik do marynowania stal nierdzewna/UH  1,8 l
42 zł

Pojemnik do marynowania z pojemnością 1,8 l od marki Orion do przygotowywania marynowanych warzyw, mięsa, i podobnych dań. Pokrywa ze sprężyną ze stali nierdzewnej pozwala na kompresowanie produktów marynowanych, co zmniejsza zużycie płynów, i wzmacnia ich smak. Doskonały także do przenoszenia produktów.


Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
17 zł

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.


Orion słój ceramiczny 2,5 l ZELÁK
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny słój o pojemności 2,5 l do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Orion słój ceramiczny 6 l ZELÁK
117 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny słój od marki Orion do wszechstronnego zastosowania w kuchni. Doskonale nadaje się do przechowywania kiszonek, kapusty, ryb i innych przysmaków. Wykonany jest ze szkliwionej ceramiki użytkowej, która nie przepuszcza światła, tworząc idealne warunki do kiszenia żywności.


Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
30 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o średnicy szyi 83 mm. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion Zestaw garnek 30 l + akcesoria
235 zł

195 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Użyj garnka emaliowanego z rusztem do gotowania dużych potraw. Część garnka to ruszt, który zapobiega bezpośrednim kontaktom słoików z garnkiem, co zapobiega pękaniu szkła. Znajdziesz również szczypce do usuwania gorących słoików z wrzątku. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kuchenek włącznie z indukcją. Objętość garnka wynosi 30 litrów.


Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 120 ml 6 sztuk
45 zł

35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 120 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.


Orion Konserwujący słoik + pokrywka 0,5 l KARO N 8 szt
30 zł

Słoik z pokrywką marki Orion na konserwowanie owoców, warzyw, grzybów, lub też do przechowywania suszonych owoców, ziół i orzechów o pojemności 0,5 l. Słoik posiada pokrywkę w czerwonobiałe kostki.


Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 250 ml 6 sztuk
49 zł

Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw. Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 250 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw.


Banquet Szklany pojemnik hermetyczny LINA 100 ml 6 sztuk
45 zł

35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dużą wygodą tego szklanego pojemnika LINA o pojemności 100 ml jest jego zastosowanie praktycznie do wszelkich rodzajów potraw. Szklany pojemnik posiada szczelne hermetyczne zamknięcie, więc jest odpowiedni do przechowywania suszonych lub marynowanych potraw.


Orion słoik szklany CLIP patent 1,85 l IRMA 126476, 4 szt
87 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 1,85 l.


Orion słoik szklany CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 szt
98 zł

Słoik z pokrywką ze szkła z silikonową uszczelką oraz zamknięciem drucianym został wykonany przez markę Orion do konserwacji różnych rodzajów jedzenia. W zestawie znajdują się 4 słoiki, każdy o pojemności 2,4 l.


Tescoma zestaw do pasteryzacji DELLA CASA, z termometrem
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny zestaw do pasteryzacji DELLA CASA marki Tescoma to komplet do przetworów ze szklaną pokrywką wraz z termometrem. W jego skład wchodzi wkład do gotowania na parze oraz nakładki na garnek. Przezroczysta pokrywa pozwala na nadzorowanie procesu gotowania bez potrzeby jej unoszenia. Dodatkowo, szkło z którego została wykonana jest odporne na wysokie temperatury.