AT4 stół do przewijania wiszący EVOLUTION
429 zł

Nowość

Wiszący przewijak EVOLUTION od marki AT4 oszczędza miejsce w pokoju i zapewnia komfort podczas przewijania dziecka. Stół można złożyć, aby nie zajmował miejsca, gdy go nie używasz. Wykonane z drewna bukowego. Nośność do 15 kg.

AT4 stół do przewijania, 2 półeczki ESSENTIEL
349 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stół do przewijania ESSENTIEL od marki AT4 ma dwie półki, na których możesz schować wszystkie rzeczy, które potrzebujesz mieć pod ręką. Stół jest wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego. Wyposażony jest w wygodne kółka ułatwiające przemieszczanie go między pokojami.

Sun Baby Regał z przewijakiem ELLA
559 zł

Regał z przewijakiem ELLA z 3 szufladami na metalowych szynach, 3 stylowymi uchwytami. Wymiary regału z przewijakiem: 97×86×74 cm. Płyta MDF.

Sun Baby Regał z przewijakiem MIKI
655 zł 639 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Regał z przewijakiem MIKI z 3 szufladami na metalowych szynach, 6 stylowych uchwytów. Wymiary regału z przewijakiem: 97×86×74 cm. Płyta MDF.

Candide Combelle przewijak Jade
349 zł

Praktyczny składany stolik do przewijania Combelle Jade marki Candide doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń. Jest łatwy w przechowywaniu i konserwacji. Został wykonany z drewna bukowego. Przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg.

CAM przewijak Volare
519 zł

Przewijak CAM Cambio z miękką matą do przewijania i regulowaną konstrukcją. Wąż spustowy wody, schowek, kółka z hamulcami, kompaktowy po złożeniu. Dla dzieci od urodzenia do około 1. roku życia.

CAM stół do przewijania Volare Col.235
329 zł

Praktyczny stół do przewijania Volare wygodnie zmienia się w wanienkę, która jest ukryta pod stołem. Można go wygodnie i łatwo składać i rozkładać, w zależności od potrzeb.

Safety 1st przewijak Dolphy
829 zł

Przewijak Dolphy 2 w 1 dzięki swojej wielofunkcyjności zadowoli każdego rodzica. Przewijak posiada zintegrowana wanienkakółka dla łatwiejszego przenoszenia go tam, gdzie go potrzebujesz.