AT4 stół do przewijania wiszący EVOLUTION
429 zł

Wiszący przewijak EVOLUTION od marki AT4 oszczędza miejsce w pokoju i zapewnia komfort podczas przewijania dziecka. Stół można złożyć, aby nie zajmował miejsca, gdy go nie używasz. Wykonane z drewna bukowego. Nośność do 11 kg.

CAM Stół do przewijania Volare243
369 zł

CAM stół do przewijania Volare 243 jest w pełni wyposażony, dzięki czemu można z niego korzystać od razu. Posiada zawiasowy blat, wannę, uchwyt na środki higieny i miejsce do przechowywania. Cały stół po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Użyte materiały są łatwe do mycia.

CAM przewijak Volare
519 zł

Przewijak CAM Cambio z miękką matą do przewijania i regulowaną konstrukcją. Wąż spustowy wody, schowek, kółka z hamulcami, kompaktowy po złożeniu. Dla dzieci od urodzenia do około 1. roku życia.

CAM stół do przewijania z wanną Cambio
519 zł

CAM stół do przewijania z wanną Cambio posiada różne gadżety, które zaoszczędzą rodzicom dużo pracy. Mata do przewijania ma przyjemną, miękką podkładkę, a cały stół oferuje dużo miejsca do przechowywania i schowki. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia.

AT4 stolik do przewijania, 2 półki ESSENTIEL
339 zł

Stolik do przewijania ESSENTIEL od marki AT4 ma dwie półki, na których można umieścić wszystkie niezbędne rzeczy, by mieć je zawsze przy sobie. Mebel jest wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego. Jest wyposażony w praktyczne kółka ułatwiające poruszanie się po pokojach. Kółka są obrotowe i można je zablokować.

Safety 1st przewijak Dolphy
829 zł

Przewijak Dolphy 2 w 1 dzięki swojej wielofunkcyjności zadowoli każdego rodzica. Przewijak posiada zintegrowana wanienkakółka dla łatwiejszego przenoszenia go tam, gdzie go potrzebujesz.