Banquet podkładka silikonowa Culinaria Red
43 zł

Podkładka Banquet Culinaria Red z powodzeniem zastąpi tradycyjną stolnicę. Zapobiega przywieraniu ciasta i nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania.

Tescoma Stolnica z klipsem DELÍCIASiliconPRIME 60x50cm
100 zł

Stolnica z klipsem Tescoma DELÍCIASiliconPRIME o wymiarach 60 × 50 cm idealna do przygotowywania i wałkowania ciasta, marcepanu i plastycznych mas. Stolnica jest odporna na temperaturę do 230 °C, dzięki czemu może służyć jako podkładka pod gorące naczynia oraz można ją myć w zmywarce. Produkt posiada dokładną skalę pomiarową, co pozwala na precyzyjne prace.

Fiskars Łopatka do ciasta 1023615
35 zł 23 zł

Łopatka do ciasta Fiskars to niezbędnik w Twojej kuchni. Końcówka wykonana jest z silikonu. Dzięki temu wytrzyma temperatury do 180°C. Kształt ułatwia dotarcie do różnych miejsc.

Dr.Oetker silikonowa mata do pieczenia
66 zł

Wzmocniona mata silikonowa 60 × 40 cm jest idealna do wyrabiania marcepanu, lub innych produktów. Drukowana podkładka z pomocami w języku angielskim i niemieckim.

Fiskars Silikonowy pędzel do ciasta
43 zł

Silikonowy pędzel do ciasta Fiskars to doskonały pomocnik w kuchni, szczególnie podczas pieczenia. Silikonowe włókna z odpowiednio dobranym kształtem idealnie chwytają płyn i pozwalaja na szybkie rozsmarowanie go po wybranej powierzchni. Szczotka jest bardzo praktyczna, lekka i odporna na ciepło.

Fiskars skrobak Functional Form
31 zł

Praktyczny skrobak marki Fiskars dzięki asymetrycznemu kształtowi ułatwia dotarcie do każdego miejsca garnka i patelni. Niezwykle wytrzymała, została wykonana z krzemu odpornego na wysokie temperatury (aż do 180° C). Ciekawy design został zaprojektowany przez Tobiasza Wandrupa.

Tescoma Stolnica z klipsem DELÍCIASiliconPRIME 50x40cm
73 zł

Stolnica z klipsem Tescoma DELÍCIASiliconPRIME o wymiarach 50 × 40 cm idealna do przygotowywania i wałkowania ciasta, marcepanu i plastycznych mas. Stolnica jest odporna na temperaturę do 230 °C, dzięki czemu może służyć jako podkładka pod gorące naczynia oraz można ją myć w zmywarce. Produkt posiada dokładną skalę pomiarową, co pozwala na precyzyjne prace.

Dr.Oetker pędzel silikonowy
28 zł

Pędzel wykonany z wysokiej jakości silikonu jest idealny do rozprowadzania dowolnej polewy. Silikon jest odporny na wysokie temperatury i wytrzymuje wszystko, co może wydarzyć się w kuchni.

Stoneline silikonowe rolki do pieczenia, 2 szt.
116 zł

Silikonowe rolki do pieczenia marki Stoneline w przezroczystej formie zadowolą każdego piekarza i miłośnika wypieków. Ta wielka rolka może być również używana jako papier do pieczenia. Zestaw zawiera dwie sztuki o różnych rozmiarach.