BAFPET gwizdek metalowy, dostrajany
13 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy gwizdek stanie się niezbędnym dodatkiem do treningu Twojego psa. Metalowy gwizdek dostrajany BAFPET jest wyposażony w pierścień, który umożliwia na przykład przymocowanie go do kluczy.

BAFPET gwizdek Silent, wysoka częstotliwość/przestrajanie
29 zł

Raty 10x0 %

Gwizdek o wysokiej częstotliwości marki BAFPET to pomoc podczas szkolenia wzywania Twojego psa. Gwizdek ma duży zasięg, ponieważ psy bardzo dobrze słyszą dźwięki o wysokiej częstotliwości. Na końcu znajduje się praktyczna obudowa.

BAFPET kaganiec skórzany ROTWAJLER
39 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec jest przeznaczony dla rottweilerów, bulterierów i akit. Wykonany jest z miękkiej skóry o wysokiej jakości, elementy kagańca połączone są nitami. Skórzany kaganiec BAFPET ROTWAJLER w kolorze czarnym z pewnością przypadnie do gustu każdemu psu.

BAFPET kość dla psa LEDER
12 zł

Raty 10x0 %

Zabawka dla psów jest wykonana w 100% z naturalnej skóry. Jest odpowiednia dla szczeniąt i starszych psów. Kość BAFPET LEDER nie ma ostrych krawędzi i jest bezpieczna.

BAFPET kaganiec skórzany COCKER SPANIEL, pleciony czarny
29 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec COCKER dla psów jest wykonany z wysokiej jakościmiękkiej skóry. Jest przydatnywygodny podczas codziennych spacerów, podróży komunikacją zbiorową, ale także podczas ćwiczeń agility.

BAFPET kaganiec skórzany BULDOG FRANCUSKI, pleciony czarny
25 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec BULDOG FRANCUSKI jest wykonany z wysokiej jakościmiękkiej skóry. Zapobiega gryzieniu i jedzeniu znalezionego na ziemi jedzenia. Docenisz go podczas codziennych spacerów, podróży komunikacją publiczną, ale także podczas ćwiczeń agility.

BAFPET gwizdek - jeleni róg
42 zł

Raty 10x0 %

Gwizdek marki BAFPET wykonany jest z poroża jelenia. Oferuje dobrze słyszalny dźwięk i jest jednotonowy. Nadaje się do treningu przywoływania wszystkich ras psów. Gwizdek ma również sznurek umożliwiający noszenie.

BAFPET pasek z uchwytami JUTA 'XL' 10x60 cm
36 zł

Raty 10x0 %

Pasek z naturalnej juty cechuje się wyjątkową wytrzymałością ze względu na zrolowany materiał oraz ręczne szycie. Częścią zabawki jest gumowany uchwyt, który ułatwia użytkowanie. Pasek z uchwytami JUTA ‚XL‘ 10×60 cm marki BAFPET nadaje się do nauki aportowana lub ciągnięcia i gryzienia.

BAFPET Kaganiec dla psa, nylon czarny
14 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec dla psa jest idealną pomocą podczas wizyty u weterynarza lub podróży pojazdem transportowym. Jest zapinany na rzep nad pyskiem psa. BAFPET Kaganiec dla psa, czarny nylon nadaje się dla każdej rasy.

BAFPET kaganiec nylonowy BOKSER, pleciony czarny
25 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy BOKSER jest wykonany z miękkich pasków, świetnie pasuje i jest wygodny. Idealny do codziennego wyprowadzania Twojego czworonożnego przyjaciela, podróży komunikacją zbiorową i treningów agility.

BAFPET kaganiec nylonowy BULDOG FRANCUSKI, pleciony czarny
24 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy BULDOG FRANCUSKI dla psów zabezpiecza przed niepożądanym gryzieniem. Jest wygodnyprzeznaczony do codziennych spacerów, podróży komunikacją zbiorową, ale także do różnych dyscyplin psich sportów, na przykład agility.

BAFPET kaganiec nylonowy COCKER SPANIEL, pleciony czarny
24 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy COCKER dla psów docenisz podczas codziennych spacerów ze swoim czworonożnym przyjacielem. Świetnie pasuje, jest składany i może być używany także podczas podróży komunikacją zbiorową czy też wizyt u weterynarza.

BAFPET kaganiec nylonowy DALMATYŃCZYK, pleciony czarny
25 zł

Raty 10x0 %

Psi kaganiec nylonowy DALMATYŃCZYK pozwoli Ci cieszyć się regularnymi spacerami z Twoim czworonożnym przyjacielem. Świetnie pasuje i jest wygodny. Jest idealny także do podróży komunikacją zbiorową lub treningów agility.

BAFPET kaganiec nylonowy DOBERMAN, pleciony czarny
27 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy DOBERMAN dla psów jest odpowiednim zabezpieczeniem przed niechcianym ugryzieniem. Docenisz go podczas regularnych spacerów, podróżowania komunikacją zbiorową, ale także podczas trenowania różnych psich sportów, np. agility.

BAFPET kaganiec nylonowy JAMNIK, pleciony czarny
19 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy JAMNIK jest idealny na spacery z Twoim psem. Świetnie pasuje i doskonale sprawdzi się także podczas podróży komunikacją zbiorową, wizyt u weterynarza czy treningów różnych sportów, np. agility.

BAFPET kaganiec nylonowy OWCZAREK NIEMIECKI, pleciony czarny
29 zł

Raty 10x0 %

Psi kaganiec nylonowy OWCZAREK NIEMIECKI jest idealny na regularne spacery, podróże komunikacją zbiorową i wizyty u weterynarza. Dobrze pasuje, jest wygodnynie uwiera. Nadaje się także do trenowania psich sportów, tak agility jak i innych.

BAFPET kaganiec nylonowy PUDEL, pleciony czarny
19 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec nylonowy PUDEL został stworzony z myślą o codziennych spacerach z Twoim psim towarzyszem. Świetnie pasuje i doskonale sprawdzi się także podczas podróży komunikacją zbiorową, wizyt u weterynarza czy treningów agility.

BAFPET kaganiec nylonowy YORKSHIRE, pleciony czarny
17 zł

Raty 10x0 %

Nylonowy kaganiec YORKSHIRE będzie świetnie pasował Twojemu małemu, psiemu przyjacielowi. Jest wygodny do noszenia i idealny na codzienne spacery czy też do ćwiczenia agility.

BAFPET kaganiec skórzany BOKSER, pleciony czarny
29 zł

Raty 10x0 %

W psim kagańcu BOKSER docenisz przede wszystkim miękką, wysokiej jakości skórę, z której został wykonany. Przez to jest bardzo wygodny dla Twojego psiego przyjaciela. Do noszenia podczas codziennych spacerów, podróży komunikacją publiczną, ale także podczas ćwiczeń agility.

BAFPET kaganiec skórzany DALMATIN, specjalny
38 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec o regulowanym rozmiarze, przeznaczony dla dalmatyńczyków. Wykonany jest z miękkiej skóry o wysokiej jakości, elementy kagańca połączone są nitami. Specjalny kaganiec skórzany BAFPET DALMATIN znajduje zastosowanie zwłaszcza podczas podróży.

BAFPET kaganiec skórzany DALMATYŃCZYK, pleciony czarny
34 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec DALMATYŃCZYK dla psów z wysokiej jakościmiękkiej skóry. Zapobiega gryzieniu i jedzeniu znalezionego na ziemi jedzenia. Z tym kagańcem możesz cieszyć się każdym spacerem ze swoim psem, ale także ćwiczyć różne sporty, takie jak agility.

BAFPET kaganiec skórzany DOBERMAN, pleciony czarny
39 zł

Raty 10x0 %

Psi kaganiec DOBERMAN jest wykonany z wysokiej jakościmiękkiej skóry. Zapobiega gryzieniu i jedzeniu znalezionego na ziemi jedzenia. Jest przeznaczony do codziennych spacerów z psim towarzyszem, podróżowania komunikacją zbiorową, ale także do ćwiczenia agility.

BAFPET kaganiec skórzany KOKR, specjalny
35 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec jest przeznaczony dla psów rasy cocker spaniel, bullterrier i akita. Wykonany jest z miękkiej skóry o wysokiej jakości, elementy kagańca połączone są nitami. Skórzany kaganiec BAFPET KOKR z pewnością przypadnie do gustu każdemu psu.

BAFPET kaganiec skórzany OWCZAREK NIEMIECKI, pleciony czarny
42 zł

Raty 10x0 %

Psi kaganiec OWCZAREK NIEMIECKI jest wykonany z wysokiej jakościmiękkiej skóry. Zapobiega gryzieniu i jedzeniu znalezionego na ziemi jedzenia. Jest przeznaczony do codziennych spacerów z psim towarzyszem, podróżowania komunikacją zbiorową, ale także do ćwiczenia agility.

BAFPET kaganiec skórzany OWCZAREK NIEMIECKI, specjalny
41 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec z możliwością regulacji rozmiaru, jest idealny dla owczarków niemieckich i innych dużych ras. Wykonany jest z miękkiej skóry o wysokiej jakości, elementy kagańca połączone są nitami. Specjalny kaganiec skórzany marki BAFPET znajduje zastosowanie zwłaszcza podczas podróży.

BAFPET kaganiec skórzany PIT-BULL, pełny czarny
39 zł

Raty 10x0 %

Kaganiec PIT-BULL dla psów z miękkiej, wysokiej jakości skóry. Dzięki temu jest wygodny do noszenia i nie uciska. Z tym kagańcem możesz być spokojny odwiedzając weterynarza, na codziennym spacerze lub podczas uprawiania różnych sportów, na przykład agility.

BAFPET piłka dla psa LEDER 8 x 12 cm, brązowy
24 zł

Raty 10x0 %

BAFPET LEDER to świetna zabawka do szkolenia każdego psa. Służy do nagrodzenia po ukończeniu ćwiczenia, do przeciągania lub do treningu.
Na końcu zabawki znajduje się sznurek. Piłka jest wykonana ze skóry.

BAFPET piłka JUTA ze sznurkiem, 7 cm
27 zł

Raty 10x0 %

Piłka ze sznurkiem marki BAFPET stanowi doskonałą pomoc podczas treningu Twojego psa. Służy do nagrodzenia po ukończeniu ćwiczenia, do przeciągania lub do aportowania. Na końcu piłeczki znajduje się sznurek. Piłka została wykonana z naturalnej juty.

BAFPET zabawka dla psa Bumerang LEDER, brązowa 20 cm
14 zł

Raty 10x0 %

Bumerang marki BAFPET to świetna zabawka do aportowania, przeznaczona dla wszystkich aktywnych psów. Piszczącą zabawka wykonana jest z litej skóry. Jest odpowiednia dla wszystkich ras psów. Średnica bumerangu wynosi 20 cm.

BAFPET zabawka dla psa JUTA z uchem
24 zł

Raty 10x0 %

Naturalna zabawka dla psa z juty jest bardzo silna dzięki zrolowanemu materiałowi i ręcznemu szyciu. Częścią zabawki jest gumowy uchwyt, który ułatwia trzymanie. Zabawka dla psa JUTA z uchem BAFPET nadaje się do treningu lub zabawy w przeciąganie i do gryzienia.

BAFPET zabawka dla psa LEDER 5,5 x 17,5 cm, brązowy
19 zł

Raty 10x0 %

BAFPET LEDER to świetna pomoc motywacyjna do szkolenia twojego psa.
Może być używana do nauki gryzienia lub jako nagroda za trening, ale może być również używana jako zabawka do przeciągania. Zabawka jest wykonana z mocnej skóry i ma praktyczny pasek na końcu.

BAFPET zabawka dla psa LEDER 5 x 6 cm, brązowy
22 zł

Raty 10x0 %

Zabawka wykonana ze skóry od BAFPET jest popularna nie tylko dla szczeniąt, ale także dla dorosłych psów. Zabawka jest dla psów, które będą postrzegać ją jako ofiarę. Praktyczny sznurek jest umieszczony na skraju zabawki.

BAFPET zabawka dla psa, skóra
35 zł

Raty 10x0 %

Zabawka wykonana ze skóry od marki BAFPET jest doceniana nie tylko przez szczenięta, ale także przez dorosłe psy. Zabawka może służyć do przeciągania. Zwierzęta postrzegają ją jako ofiarę. Praktyczny sznurek jest umieszczony na skraju zabawki.

BAFPET zabawka dla psa z uchem
15 zł

Raty 10x0 %

Zabawka do przeciągania jest bardzo solidna i pływa. Częścią zabawki jest gumowy uchwyt, który ułatwia trzymanie. Zabawka BAFPET z uchem jest odpowiednia do zabaw w przeciąganie i do gryzienia.