Friedrich Lederwaren Ukośne pudełka jewel 20077-3

Marka: Friedrich Lederwaren Nr katalogowy: 100002648628

Sprzedaż partnerska

Friedrich Lederwaren Ukośne pudełka jewel 20077-3

Ukośne pudełka jewel 20077–3. Pełny opis

205

205 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Friedrich Lederwaren niemiecki producent pudełek biżuterii i akcesoriów mody światowej wagi. Każda perła jest oryginalny i luksusowy kawałek. Wielki projekt ozdabia każdy szczegół szkatułki Friedrich Lederwaren . Do produkcji pudełek biżuterii wykorzystywane są wyłącznie materiały syntetyczne, ale także jakość skóry. Wszystkie skrzynki Friedrich Lederwaren są systematycznie w podziale, cała przestrzeń wewnętrzna jest praktycznie wykorzystywane pudełka z biżuterią. Otwarcia pudełka z biżuterią zaskoczyć ich kreatywności i zabawy. Mark Friedrich Lederwaren produkuje nie tylko pudełka do przechowywania biżuterii, ale również unikalne pudełka do oglądania . Produkty tej marki globalne są tak zaprojektowane dla każdego i to dla każdego z nas, który model wybrać.

Materiał: skóra
Kolor: brązowy
Rozměr: 23×23×11,5 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał skóra
Kolor brązowy