shumee Szafka, jasnoróżowa, 110x35x70 cm, lite drewno mango

shumee Szafka, jasnoróżowa, 110x35x70 cm, lite drewno mango

Nr.: 14099025
Sprzedaż partnerska
Wprowadź urok vintage do swojego wnętrza za pomocą naszej pięknej, drewnianej szafki! Komoda będzie prawdziwie praktycznym i ozdobnym dodatkiem do wystroju Twojego domu! Szafkę wykonano ręcznie z drewna mango, które jest stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje jej niepowtarzalnego uroku Pełny opis
1 458 zł
Z VAT
Partner: Shumee
Darmowa dostawa

W magazynie partnera 5+ sztuk

04.07.2022 - 05.07.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Shumee

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 14099025

Opis

Wprowadź urok vintage do swojego wnętrza za pomocą naszej pięknej, drewnianej szafki! Komoda będzie prawdziwie praktycznym i ozdobnym dodatkiem do wystroju Twojego domu!

Szafkę wykonano ręcznie z drewna mango, które jest stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje jej niepowtarzalnego uroku w stylu retro. Każdy etap procesu produkcji, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, jest przeprowadzany z najwyższą uwagą. Rzemiosło oraz piękna struktura drewna czynią każdy mebel unikatowym i nieco innym od pozostałych. Wyposażona w 2 drzwiczek komoda kryje w środku mnóstwo miejsca na rzeczy codziennego użytku.

Ważna informacja: struktura drewna i kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co czyni każdy z nich jedynym w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Kolor: jasnoróżowy
  • Materiał: lite drewno mango
  • Wymiary: 110 × 35 × 70 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Z 2 drzwiczek
  • Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana