Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L turkusowy – monster K3169214
83 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L turkusowy – Monster K3169214 pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.

Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L żółty – lis K3169414
82 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L K3169414 żółty lis pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.

Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L zielony – football K3169314
82 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L K3169314 zielony – football, pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.

Eldom TM-120 Duo Lunchbox z butelką
49 zł

TM-120 Duo Lunchbox z butelką jest idealny do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Pojemnik i butelka wykonane są z nietoksycznego tworzywa, które nie wchodzi w reakcję z przechowywaną żywnością.

Tefal Zestaw plastikowe pudełko KIDS + butelka tritan 0,4 L różowa – księżniczka K3169114
83 zł

Zestaw na przekąski dla dzieci, składający się z plastikowego pudełka i niezawodnej butelki do picia o pojemności 0,4 l. Zestaw Tefal KIDS + butelka tritan 0,4 L różowy – księżniczka K3169114 pozwoli na oddzielne przechowywanie różnych rodzajów żywności za pomocą przegródki, trwała i lekka butelka jest wyposażona w okienko, pozwalające kontrolować jej zawartość. Zestaw ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapywaniu lub blaknięciu i jest łatwa do czyszczenia. Ale nie zajmuj się ręcznym myciem – akcesoria można wkładać do zmywarki.

BAAGL pudełko śniadaniowe Konie-27%
22 zł 16 zł

Promocja

Pudełko śniadaniowe Konie marki BAAGL to ekskluzywne akcesorium, które nadaje się do przechowywania jedzenia oraz napojów i zabranie ich ze sobą do szkoły lub w ramach innych aktywności poza domem. Jest zamykane na zatrzask z przodu i posiada oryginalny nadruk na wieczku.

Karton P+P Pudełko śniadaniowe T-Rex 3-345A
20 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pudełko śniadaniowe T-Rex marki Karton P+P to wygodny sposób na przechowywanie wcześniej przygotowanych kanapek. Na pudełku widnieje motyw Dinozaura T-Rexa.

LEGO pudełko śniadaniowe z uchwytem, zielone
74 zł

Włóż przekąskę i napój do ekskluzywnego pudełka w formie dużego klocka LEGO. Plastikowe pudełko ma zamknięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny, silikonowy uchwyt.

Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka zielony/półprzezroczysty-lis K3160414
37 zł

Śniadaniówka z regulowaną i odłączaną przegrodą, która może przechowywać dwa różne rodzaje żywności oddzielnie. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka w kolorze zielonym/półprzezroczystym w lisy K3160414 jest kompaktowa i można ją z łatwością zmieścić w plecakach. Pojemnik ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapaniu lub blaknięciu i jest łatwy do czyszczenia. Możesz myć go w zmywarce.

BAAGL pudełko śniadaniowe Doggie-27%
22 zł 16 zł

Wyprzedaż

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku idealnym do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Plastikowe pudełko ma zatrzask z przodu, a wieko posiada ładny nadruk z ciekawym motywem.

Karton P+P pudełko śniadaniowe Army
23 zł

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem kamuflażu wojskowego.

Karton P+P pudełko śniadaniowe OXY Oxy blue
24 zł

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana nowoczesnym motywem w niebieskim kolorze.

Karton P+P pudełko śniadaniowe OXY Oxy pink
23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana nowoczesnym motywem w różowym kolorze.

LEGO pudełko śniadaniowe z uchwytem, fioletowe
50 zł

Włóż przekąskę i napój do ekskluzywnego pudełka w formie dużego klocka LEGO. Plastikowe pudełko ma zamknięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny, silikonowy uchwyt.

LEGO Pudełko z czerwonym uchwytem
74 zł

Przygotuj jedzenie i napoje w ekskluzywnym pudełku w kształcie kostki LEGO. Plastikowe pudełko ma zapięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny silikonowy uchwyt.

LEGO Pudełko z niebieskim uchwytem
55 zł

Przygotuj jedzenie i napoje w ekskluzywnym pudełku w kształcie kostki LEGO. Plastikowe pudełko ma zapięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny silikonowy uchwyt.

Orion snack box ZOO Kotek, 4 szt.
17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw pudełek z motywem kotka, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

Orion snack box ZOO Tygrys, 4 szt.
17 zł

Zestaw pudełek z motywem tygrysa, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

Orion snack box ZOO Żabka, 4 szt.
17 zł

Zestaw pudełek z motywem żabek, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

BAAGL Pudełko na przekąski Panda
25 zł 22 zł

Stylowe pudełko na jedzenie, które doskonale sprawdzi się podczas codziennych dni w szkole lub poza nią. Plastikowe pudełko posiada wieko z pięknym nadrukiem, który wyróżnia się z tłumu.

BAAGL pudełko śniadaniowe Frozen
22 zł

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku idealnym do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Plastikowe pudełko ma zamknięcie z przodu. Pokrywa ma również piękny nadruk z motywem.

Karton P+P pudełko śniadaniowe Koń
23 zł

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem białych koni.

Karton P+P pudełko śniadaniowe Unicorn 1
23 zł

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem magicznego jednorożca.

Skip hop Pudełko na przekąski Zoo, Żyrafa
62 zł 58 zł

Pudełko na przekąski Zoo, Żyrafa marki Skip hop składa się z głównego pojemnika o pojemności 700 ml z nadrukiem żyrafki i małego pojemnika do sałatek lub drobnych przysmaków. Nie zawiera szkodliwego BPA ani ftalanów.

Tefal VARIOBOLO CLIPBOX śniadaniówka czarny / półprzezroczysty-piłka nożna K3160114
37 zł

Śniadaniówka z regulowaną i odłączaną przegrodą, która może przechowywać dwa różne rodzaje żywności oddzielnie. Tefal VARIOBOLO CLIPBOX czarny/półprzezroczysty K3160114 jest kompaktowy i można go z łatwością zmieścić w plecaku. Pojemnik ma w pełni zintegrowaną grafikę, która zapobiega zdrapaniu lub blaknięciu i jest łatwy do czyszczenia. Możesz myć go w zmywarce.

Zipit torba na przekąski Creature Green
67 zł

Zipit Creature Lunch bag to torba chłodząca na przekąski lub lunch, z wesołym designem i zapinanymi zębami. Wnętrze wykonane jest z tkaniny poliestrowej, która nie tylko utrzymuje przekąskę w chłodzie, ale jest również łatwa do czyszczenia. Posiada również siateczkową kieszeń zapinaną na zamek, w której można przechowywać drobne na przekąskę, wkład chłodzący lub samą przekąskę. Wewnątrz kieszeni znajduje się również poręczna etykieta. Creature Lunch Bag ma wyściełany uchwyt dla wygody noszenia.

Zipit torba na przekąski Creature Pink
67 zł

Zipit Creature Lunch bag to torba chłodząca na przekąski lub lunch, z wesołym designem i zapinanymi zębami. Wnętrze wykonane jest z tkaniny poliestrowej, która nie tylko utrzymuje przekąskę w chłodzie, ale jest również łatwa do czyszczenia. Posiada również siateczkową kieszeń zapinaną na zamek, w której można przechowywać drobne na przekąskę, wkład chłodzący lub samą przekąskę. Wewnątrz kieszeni znajduje się również poręczna etykieta. Creature Lunch Bag ma wyściełany uchwyt dla wygody noszenia.