Karton P+P Pudełko śniadaniowe Kraina Lodu
25 zł

20 zł

Pudełko śniadaniowe Kraina Lodu marki Karton P+P zachwyci wielbicieli tej bajki. Pudełko idealne przechowywania żywności do szkoły, pozwala zachować je w nienaruszonym stanie.


Karton P+P Pudełko śnidaniowe Tyranosaurus
24 zł

18 zł

Pudełko śniadaniowe T-Rex marki Karton P+P to wygodny sposób na przechowywanie wcześniej przygotowanych kanapek. Na pudełku widnieje motyw Dinozaura T-Rexa.


BAAGL pudełko śniadaniowe Extreme
15 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pudełko śniadaniowe Extreme marki BAAGL to ekskluzywne akcesorium, które nadaje się do przechowywania jedzenia oraz napojów i zabranie ich ze sobą do szkoły lub w ramach innych aktywności poza domem. Jest zamykane na zatrzask z przodu i posiada oryginalny nadruk na wieczku.


BAAGL pudełko śniadaniowe Konie
15 zł

Pudełko śniadaniowe Konie marki BAAGL to ekskluzywne akcesorium, które nadaje się do przechowywania jedzenia oraz napojów i zabranie ich ze sobą do szkoły lub w ramach innych aktywności poza domem. Jest zamykane na zatrzask z przodu i posiada oryginalny nadruk na wieczku.


BAAGL pudełko śniadaniowe Pirat
15 zł

Pudełko śniadaniowe Pirat marki BAAGL to ekskluzywne akcesorium, które nadaje się do przechowywania jedzenia oraz napojów i zabranie ich ze sobą do szkoły lub w ramach innych aktywności poza domem. Jest zamykane na zatrzask z przodu i posiada oryginalny nadruk na wieczku.


Karton P+P pudełko śniadaniowe Army
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem kamuflażu wojskowego.


Karton P+P pudełko śniadaniowe Football
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem kopania piłki.


Karton P+P pudełko śniadaniowe Koń
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem białych koni.


Karton P+P pudełko śniadaniowe OXY Oxy blue
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana nowoczesnym motywem w niebieskim kolorze.


Karton P+P pudełko śniadaniowe OXY Oxy pink
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana nowoczesnym motywem w różowym kolorze.


Karton P+P pudełko śniadaniowe T-rex 3-34519
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem groźnych dinozaurów.


Karton P+P pudełko śniadaniowe Unicorn 1
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem magicznego jednorożca.


Karton P+P pudełko śniadaniowe Wilk
22 zł

20 zł

Nowość

Przechowuj jedzenie i picie w ekskluzywnym, plastikowym pudełku do zabierania posiłków do szkoły lub w czasie wolnym. Pudełko plastikowe ma zatrzask z przodu, pokrywa jest zadrukowana motywem wilka.


Karton P+P Pudełko śniadaniowe Angry Birds
25 zł

20 zł

Pudełko śniadaniowe Angry Birds marki Karton P+P zachwyci wielbicieli tej bajki. Pudełko idealne przechowywania żywności do szkoły, pozwala zachować je w nienaruszonym stanie.


LEGO pudełko śniadaniowe z uchwytem, fioletowe
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Włóż przekąskę i napój do ekskluzywnego pudełka w formie dużego klocka LEGO. Plastikowe pudełko ma zamknięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny, silikonowy uchwyt.


LEGO pudełko śniadaniowe z uchwytem, zielone
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Włóż przekąskę i napój do ekskluzywnego pudełka w formie dużego klocka LEGO. Plastikowe pudełko ma zamknięcie z przodu. Pudełko ma praktyczny, silikonowy uchwyt.