Kis pojemnik C-Box Artists Cube, 50 l
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Za pomocą plastikowego pudełka C-Box Artists Cube marki Kis można przechowywać zabawki w pokoju dziecięcym. Kolorowy design rozjaśni każde wnętrze. Pojemność skrzynki to 27 litrów.


Orion pudełko z pokrywką Krecik, 4 l
29 zł

Pudełko z pokrywką marki Orion zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jego objętość wynosi 4 litry. Bok pudełka ozdobiony jest motywem ulubionego Krecika. Jest idealne do przechowywania różnych rzeczy w pokojach dziecięcych i nie tylko.


Kis pojemnik C-Box Artists XL, 50 l
69 zł
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niebieski pojemnik C-Box Artists marki Kis z geometrycznymi wzorami, ma pojemność 50 l. Został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Barwny wzór nadaje się dla miłośników kolorowych wnętrz, a także do pokoju dziecięcego. Pokrywa chroni zawartość przed kurzem.


CURVER pudełko z pokrywką Księżniczki L
55 zł

Pojemne pudełko z pokrywką marki Curver to doskonała skrzynia do przechowywania zabawek i drobiazgów. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Grafika z ulubionymi księżniczkami z kultowych animacji, sprawi, że sprzątanie zabawek i utrzymywanie porządku w dziecięcym pokoju stanie się przyjemnością.


CURVER komoda na kółkach Star Wars, 4 x 10 l
157 zł

Praktyczna komoda na kółkach marki Curver to niezbędny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Cztery 10-litrowe szuflady to idealne rozwiązanie do przechowywania zabawek. Grafika z motywem z kultowych Star Wars sprawia, że regał to nie tylko znakomity element dekoracyjny, ale również zachęta i motywacja do zachowania porządku w pokoju.


Kis pojemnik C-Box Cute Animals XL, 50 l
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik na zabawki C-Box Cute Animals marki Kis z motywem dziecięcym, wykonany jest z tworzywa sztucznego, a dzięki dużej pojemności 50 l może pomieścić naprawdę wiele rzeczy. Pokrywa chroni zawartość przed kurzem, przezroczysty materiał pomaga znaleźć to, co ukryte jest w pudełku.


Kis pojemnik C-Box Artists L, 27 l
55 zł

52 zł

Wielobarwne pudełko do przechowywania C-Box Artists marki Kis z wzorem nawiązującym do pop-artu, przyciągnie miłośników charakterystycznych akcesoriów, ale może być również wykorzystywany w pokoju dziecięcym do przechowywania zabawek. Jego pojemność wynosi 27 l, został wykonany z tworzywa sztucznego.


CURVER komoda na kółkach Księżniczki, 4 x 10 l
149 zł

Praktyczna komoda na kółkach marki Curver to niezbędny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Cztery 10-litrowe szuflady to idealne rozwiązanie do przechowywania zabawek. Grafika z ulubionymi księżniczkami z kultowych animacji sprawia, że regał to nie tylko znakomity element dekoracyjny, ale również zachęta i motywacja do zachowania porządku w pokoju.


CURVER komoda na kółkach Frozen, 4 x 10 l
157 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna komoda na kółkach marki Curver to niezbędny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Cztery 10-litrowe szuflady to idealne rozwiązanie do przechowywania zabawek. Grafika z ulubionymi postaciami z animacji Frozen sprawia, że regał to nie tylko znakomity element dekoracyjny pokoju, ale również zachęta i motywacja do zachowania porządku w swojej własnej Krainie Lodu.


Kis pudełko  C Box Style Tender Zoo M, 18 l
35 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×17 cm i pojemności 18 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudło C Box Colours Arty XL, 50 l
69 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×30,5 cm i pojemności 50 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudełko C-box Cute Animals M, 18 l
35 zł

Pudełko Kis C-box Cute Animals o pojemności 18 l z motywem zwierzątek, pomoże w przechowaniu różnych przedmiotów. Wyposażone w trwałą przezroczystą pokrywkę, chroni przechowywaną zawartość przed kurzem oraz pomaga szybko zorientować się co jest w środku.


Orion 3-piętrowa komoda Krecik
169 zł

Oryginalna komoda marki Orion posiada ulubiony motyw z Krecikiem. Nadaje się do przechowywania ubrań, zabawek, przyborów szkolnych. Komoda ma wysokość 47 cm i jest wyposażona w trzy praktyczne szuflady.


Kis skrzynia W Box Toy Style Princess 50 l
80 zł

Po zabawie należy posprzątać wszystkie swoje zabawki, żeby pokój ładnie wyglądał. Do tego świetnie nadaje się plastikowa skrzynia marki Kis, z uroczym motywem. Ma wygodnie zamykane wieko, pojemnośc 50 litrów i kółeczka, dla łatwego przemieszczania. I na pewno pasuje do wystroju pokoju małej księżniczki!


CURVER pudełko z pokrywką Księżniczki S
27 zł

Pojemne pudełko z pokrywką marki Curver to doskonała skrzynia do przechowywania zabawek i drobiazgów. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Grafika z ulubionymi księżniczkami z kultowych animacji, sprawi, że sprzątanie zabawek i utrzymywanie porządku w dziecięcym pokoju stanie się przyjemnością.


Kis pudełko C Box Style Tender Zoo CUBE, 27 l
45 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×25 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


CURVER pudełko z pokrywką Frozen S
27 zł

Pojemne pudełko z pokrywką marki Curver to doskonała skrzynia do przechowywania zabawek i drobiazgów. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Grafika z ulubionymi postaciami animacji Frozensprawi, że sprzątanie zabawek i utrzymywanie porządku w dziecięcym pokoju stanie się przyjemnością i zabawą w Krainie Lodu.


CURVER pudełko z pokrywką Auta S
27 zł

Pojemne pudełko z pokrywką marki Curver to doskonała skrzynia do przechowywania zabawek i drobiazgów. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Grafika z ulubionymi samochodami z animacji Auta sprawi, że sprzątanie zabawek i utrzymywanie porządku w dziecięcym pokoju stanie się zabawą.


Kis plastikowy pojemnik Star Wars, 23 l
79 zł

Pudełko Star Wars marki Kis oferuje 23 litry objętości i jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania zabawek, książek lub rzeczy, których nie potrzebujesz. Praktyczne klipsy zapewniają, że pokrywa nie otwiera się sama, co pozwala na bezpieczne przechowywanie.


Kis pudełko W Box Toy Style Pirate 50 l
80 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 56,5×39×42,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania zabawek. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Heidrun pudełko Box Quasar, 80 l
42 zł

Pojemne pudełko BOX QUASAR marki Heidrun to transparentny pojemnik do przechowywania. Ciekawy, minimalistyczny design sprawia, że doskonale wkomponuje się w garderobę lub pokój dziecięcy. Zostało wykonane z trwałego towrzywa sztucznego (polipropylenu) o wysokiej wytrzymałości.


Orion pudełko z pokrywką Krecik, 26 l
59 zł

Pudełko z pokrywką marki Orion zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jego objętość wynosi 26 litrów. Bok pudełka ozdobiony jest motywem ulubionego Krecika i jego przyjaciół. Jest idealne do przechowywania różnych rzeczy w pokojach dziecięcych i nie tylko.


Kis plastikowe pudełko Emoji, 13 l
59 zł

Żółte pudełko Emoji marki Kis ma objętość 13 litrów i jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania małych zabawek, odzieży lub innych przedmiotów. Pudełko jest wykonane z wytrzymałego tworzywa i wyposażone w specjalne klamry zapewniające, że pokrywa nie otwiera się automatycznie.


Kis pojemnik C-Box Cute Animals Cube, 27 l
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uroczy pojemnik z pokrywką C-Box Cute Animals Cube marki KIS doskonale nadaje się do przechowywania zabawek. 27-litrowe pudełko zostało wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki przezroczystemu materiałowi zawsze możesz zobaczyć, co jest w nim ukryte.


Kis pojemnik C-Box Cute Animals L, 27 l
55 zł

Wesoły, dziecięcy pojemnik na zabawki C-Box Cute Animals marki KISwykonany jest z trwałego plastiku i ma pojemność 27 litrów. Przezroczysty materiał pomoże zorientować się, co dokładnie znajduje się w pudełku, a pokrywa chroni zabawki przed kurzem.


CURVER pudełko z pokrywką Auta L
55 zł

Pojemne pudełko z pokrywką marki Curver to doskonała skrzynia do przechowywania zabawek i drobiazgów. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Grafika z ulubionymi samochodami z animacji Autasprawi, że sprzątanie zabawek i utrzymywanie porządku w dziecięcym pokoju stanie się zabawą.


Kis pudełko C Box Colours Arty M, 18 l
35 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×17 cm i pojemności 18 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudełko C Box App L, 27 l
55 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Kis pudełko C Box App XL, 50 l
69 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×30,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Kis plastikowe pudełko Star Wars, 13 l
59 zł

Praktyczne pudełko Star Wars marki Kis ma objętość 13 litrów i jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania małych zabawek, odzieży lub innych przedmiotów. Pudełko jest wykonane z wytrzymałego tworzywa i wyposażone w specjalne klamry zapewniające, że pokrywa nie otwiera się automatycznie.


Kis pudełko C Box Colours Arty L, 27 l
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


CURVER pudełko do przechowywania ESSENTIALS 45 l z wieczkiem, przezroczyste
69 zł

59 zł
.
Plastikowe pudełko do przechowywania zabawek najmłodszych czy ubrań na przyszły sezon. Dzięki objętości do 45 l jest idealnym uzupełnieniem każdego gospodarstwa domowego. Curver ESSENTIALS 45 l pudełko z przezroczystą pokrywą posiada profilowane zdejmowane wieczko do układania w stosy.

Kis pudełko C Box Style Tender Zoo L, 27 l
55 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


CURVER Pojemnik do przechowywania Frozen L transparentny
29 zł

Pojemnik Curver z pokrywą i motywem Disney Krainy lodu Frozen do praktycznego przechowywania zabawek lub ubrań w pokoju dziecięcym. Pojemnik ma zaokrąglone rogi i motyw z głównymi postaciami z bajki nie wyłączając Olafa i Svena, na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.


Heidrun pudełko Box Quasar, 30 l
34 zł

Płaski pojemnik BOX QUASAR marki Heidrun dzięki specjalnej budowie i rozmiarowi, doskonale nadaje się do przechowywania między innymi pod łóżkiem. Pudełko zostało wykonane z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego.


Kis pudełko C Box App CUBE, 27 l
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×25 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Heidrun Pojemnik Quasar 50 l
39 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 50 litrów jest odpowiedni do przechowywania różnych rzeczy takich jak, gry, czasopisma czy zimowe ubrania. Przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa.


Kis pudełko C Box Style Comics M, 18 l
35 zł

29 zł

Przezroczyste pudełko do przechowywania zabawek marki Kis, zachwyci wszystkich fanów motywów komiksowych. Plastikowe pudełko z pokrywką ma pojemność 18 litrów i świetnie nadaje się do przechowywania zabawek, książek i innych rzeczy.


keeeper Pojemnik Fashion box 10L Frozen 2726
49 zł

Pojemnik Fashion box 10 l Frozen 2627 z bohaterami uwielbianej przez dzieci bajki Kraina lodu. O pojemności aż 10 l, ułatwi przechowywanie dziecięcych ubrań oraz zabawek.


keeeper Pudelko z pokrywką HIPPO 10l (2713)
42 zł

Wesołe i praktyczne pudełko do przechowywania zabawek i innych drobnych przedmiotów, a także ubrań. Twoje dziecko polubi sprzątanie swoich zabawek dzięki kolorowemu pudełku z wizerunkiem hipopotama i żyrafy. Duża pojemność 10lsprawi, że zmieści się w nim mnóstwo zabawek.


Orion pudełko z pokrywką Krecik, 15 l
49 zł

Pudełko z motywem ulubionego Krecika marki Orion pasuje idealnie do pokoju dziecięcego. Doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy, zabawek i drobiazgów. Pudełko z pokrywką wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego i ma objętość 15 litrów.


Heidrun Pojemnik do przechowywania pod łóżko 25 l
34 zł

Pojemnik do przechowywania o pojemności 25 litrów o niskiej konstrukcji, jest dzięki swoim rozmiarom odpowiedni do układania na przykład pościeli. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa. Pojemnik jest zaopatrzony w cztery niskie nóżki.


Heidrun Pojemnik do przechowywania pod łóżko 35 l
39 zł

Niski pojemnik do przechowywania o pojemności 35 litrów jest dzięki swoim rozmiarom odpowiedni do układania na przykład pościeli. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa.


Heidrun Pojemnik Kubrik 100 l
84 zł

Duży pojemnik do przechowywania na sześciu kółkach ma pojemność 100 litrów, dzięki czemu pomieści dużą ilość rzeczy. Dzięki kółkom pojemnik można przemieszczać i nim łatwo manipulować. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa z zatrzaskami.


Heidrun Pojemnik Kubrik 75 l
67 zł

Praktyczny pojemnik do przechowywania na kółkach o pojemności 75 litrów, który pomieści bardzo dużo rzeczy. Dzięki kółkom pojemnik można przemieszczać i nim łatwo manipulować. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa z zatrzaskami.


Heidrun Pojemnik Quasar 60 l
39 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania ma pojemność 60 litrów, dzięki czemu pomieści dużo rzeczy od gier po niepotrzebne rzeczy na podłodze. Przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa.


keeeper Pudełko Star Wars 20l
55 zł

Pojemnik z pokrywką OKT Star Wars. Został wykonany z trwałego polipropylenu, który jest synonimem solidności i wytrzymałości. Unikalny, minimalistyczny design sprawia, że będzie pasował doskonale np. do nowoczesnego, stylowego wnętrza. Pojemnik ma kompaktowe i foremne kształty.