Art Deco Proszek wiązania (Mocowanie proszek) 10 g

Marka: Art Deco Nr katalogowy: 100002527173
Art Deco Proszek wiązania (Mocowanie proszek) 10 g

Sprzedaż partnerska

Art Deco Proszek wiązania (Mocowanie proszek) 10 g

Transparent luźny proszek naprawić Camouflage Cream korektor , Nadaje się do mocowania dowolnego makijażu i szminki. Pakowane w okrągłym słoiku. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, w tym tłuste. . Pełny opis

61

61 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Transparent luźny proszek naprawić Camouflage Cream korektor , Nadaje się do mocowania dowolnego makijażu i szminki. Pakowane w okrągłym słoiku. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, w tym tłuste.

Efekty:

  • doskonale usuwa makijaż i concealer, szminka.
Jak korzystać:

Zastosować grubszą warstwę stosuje korektora, po upływie 5 do 10 minut, nadmiar ostrożnie usuwane przez szczotki. W przypadku makijażu oczu i szminki, stosuje twarz cieńszą warstwę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%