Clinique Kompaktowy brązujący proszku (Prawdziwa Bronze Pressed Powder Bronzer) 9,6 g (cień 03 Sunblushed)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002387158

Sprzedaż partnerska

Clinique Kompaktowy brązujący proszku (Prawdziwa Bronze Pressed Powder Bronzer) 9,6 g (cień 03 Sunblushed)

Kompaktowy jedwabisty proszek w niewielkiej obudowie, idealny dla utrzymania zalane skórę przez cały dzień i ciągłe uzupełnienia oddech opaleniznę. Aksamitna skóra błyszczy, jest długotrwały i nie zawiera oleju. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej. . Pełny opis

109

109 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kompaktowy jedwabisty proszek w niewielkiej obudowie, idealny dla utrzymania zalane skórę przez cały dzień i ciągłe uzupełnienia oddech opaleniznę. Aksamitna skóra błyszczy, jest długotrwały i nie zawiera oleju. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej.

Jak korzystać: Zastosuj za pomocą pędzla. Aby podkreślić, odkurzyć policzki, czoło, brodę i nos – idealnie zachodzi na siebie. Używaj sam lub ponad bazą. Uwaga: Pędzel nie jest częścią proszku. Wybierz kosmetyczne pędzle z naszej oferty .

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 03 Sunblushed