Maybelline Przezroczysty Fixing Proszek Master Fix (Setting & Perfecting Loose Powder) 6 g

Marka: Maybelline Nr katalogowy: 100002397034

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 20.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Maybelline Przezroczysty Fixing Proszek Master Fix (Setting & Perfecting Loose Powder) 6 g

Sweet transpate powder fixes i poprawia makijaż dzięki lekkiej zasłonie. Proszek nie wpływa na kolor makijażu, łatwo zanika i pozostawia idealnie pomalowany. . Pełny opis

35

35 zł z VAT 44 zł, oszczędzasz 9 zł (20 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Sweet transpate powder fixes i poprawia makijaż dzięki lekkiej zasłonie. Proszek nie wpływa na kolor makijażu, łatwo zanika i pozostawia idealnie pomalowany.

Funkcje:

  • naprawia makijaż,
  • poprawia wygląd skóry,
  • wygładza skórę,
  • ma luźną teksturę,
  • jest przezroczysty.
Jak korzystać: Wlać niewielką ilość proszku do zamknięcia. Weź mały proszek za pomocą pędzla do pudru i lekko dotknij żądanego obszaru twarzy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%