Yves Saint Laurent Puder brązujący Les Sahariennes (Bronzing Powder) puder (Bronzing Powder) 8 g (cień 02 Fire Opal)

Marka: Yves Saint Laurent Nr katalogowy: 100002780813

Sprzedaż partnerska

Yves Saint Laurent Puder brązujący Les Sahariennes (Bronzing Powder) puder (Bronzing Powder) 8 g (cień 02 Fire Opal)

Proszek do włosów Les Sahariennes od Yves Saint Laurent to produkt o aksamitnej konsystencji, doskonale dopasowany do skóry i doskonale rozświetlający. Zapewnia skórze ultralekkie matowe wykończenie: uchwyć moc słońca, aby uzyskać najbardziej naturalny oparzenia słoneczne. . Pełny opis

169

169 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Proszek do włosów Les Sahariennes od Yves Saint Laurent to produkt o aksamitnej konsystencji, doskonale dopasowany do skóry i doskonale rozświetlający. Zapewnia skórze ultralekkie matowe wykończenie: uchwyć moc słońca, aby uzyskać najbardziej naturalny oparzenia słoneczne.

Funkcje:

  • aksamitna tekstura,
  • dostosować się do skóry,
  • rozjaśni ją,
  • ultralekkie matowe wykończenie,
  • długotrwały.
Jak korzystać:

Nałożyć na twarz za pomocą pędzla i rozprowadzić, aby uzyskać doskonały efekt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 02 Fire Opal