Clinique Sypki ze szczotką (Blended Pudry i szczotka) 35 g (cień 08 Transparency Neutral (MF))

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002387177

Sprzedaż partnerska

Clinique Sypki ze szczotką (Blended Pudry i szczotka) 35 g (cień 08 Transparency Neutral (MF))

Lekki sypki proszek nadaje skórze jedwabistą i naturalny wygląd, minimalizując wygląd porów. Wzbogacony minerałami doskonale uzupełnia makijaż. Pakiet zawiera szczotkę do nakładania proszku. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, w tym tłustej i wrażliwej. Pełny opis

122

122 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Lekki sypki proszek nadaje skórze jedwabistą i naturalny wygląd, minimalizując wygląd porów. Wzbogacony minerałami doskonale uzupełnia makijaż. Pakiet zawiera szczotkę do nakładania proszku. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, w tym tłustej i wrażliwej. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego odcienia, zajrzyj tutaj !

Jak korzystać:

Stosuje się po nałożeniu makijażu. Stosuje się proszek w twarz z pędzelka. O nieskazitelny wygląd, można posypać trochę na dłoń i stosować go opuszkami palców. Usuń nadmiar proszku pędzla.

Reflektory:

Jego proszek może mieć w każdej chwili, bez konieczności noszenia ze sobą całą butelkę! Wystarczy zanurzyć go w zaroślach proszku, curling ukryć go i dać mu czapkę. Trzeba to gotowy do późniejszego wykorzystania.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 08 Transparency Neutral (MF)