theBalm Bronzer oraz zmianę Balsam Desert 6,39 g

Marka: theBalm Nr katalogowy: 100002755517
theBalm Bronzer oraz zmianę Balsam Desert 6,39 g

Sprzedaż partnerska

theBalm Bronzer oraz zmianę Balsam Desert 6,39 g

Balsam Desert jest bronzer i rumieniec w jednym ze światłem, jedwabiście gładkiej fakturze. Balsam Desert na twarzach trwać w nieskończoność bez blaknięcie lub wyblakłe. Połączyć Balm pustyni z przydymionego makijażu oczu i kolor warg i iść w upalne letnie nocy!. Pełny opis

84

84 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Balsam Desert jest bronzer i rumieniec w jednym ze światłem, jedwabiście gładkiej fakturze. Balsam Desert na twarzach trwać w nieskończoność bez blaknięcie lub wyblakłe. Połączyć Balm pustyni z przydymionego makijażu oczu i kolor warg i iść w upalne letnie nocy!

Jak korzystać:

Nanosić za pomocą pędzla, przesuń nosa i kości policzkowych w twarz cieniowania lub kurz na twarzy dla opalonej wygląd ogólny. Można również użyć brązowy cień do powiek. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%