Clinique Zwarty proszku przez długi matowy wygląd (dzień matowy Sama puder), 7,6 g (cień 02 Stay Neutral)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002651382

Sprzedaż partnerska

Clinique Zwarty proszku przez długi matowy wygląd (dzień matowy Sama puder), 7,6 g (cień 02 Stay Neutral)

Velvet Powder Stay-Matte wzbogacona minerałami doskonale przylega do skóry i tworzy idealnie matowy i świeży wygląd. Zapobiega połysk przez dłuższy czas, to jest nadaje się do łączenia i skóry tłustej. Alergia przetestowane, zapach darmo. Pełny opis

106

106 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Velvet Powder Stay-Matte wzbogacona minerałami doskonale przylega do skóry i tworzy idealnie matowy i świeży wygląd. Zapobiega połysk przez dłuższy czas, to jest nadaje się do łączenia i skóry tłustej. Alergia przetestowane, zapach darmo. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej.

Efekty:

  • absorbuje nadmiar łoju, zapobiega połysk
  • wizualnie minimalizuje pory,
  • tworzy matowy wygląd, który trwa bardzo długo.
Jak korzystać:

Nałożyć na twarz z aplikatorem w każdej chwili w ciągu dnia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 02 Stay Neutral