Ravensburger puzzle 3D Fillmore VW Disney Pixar Cars, 162 elementy
98 zł

Puzzle 3D to możliwość unikalnego połączenia składania i budowania, stwórz imponujący model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Wysokiej jakości, plastikowe puzzle z technologią Easyclick. Samochód jest stabilny, a jego montaż nie wymaga kleju.

Ravensburger puzzle 3D trampek, 108 elementów
81 zł

Zbuduj z puzzli 3D trójwymiarowy trampek z motywem graffiti, który może póżniej posłużyć jako praktyczny pojemnik. Do złożenia puzzli nie jest potrzebny klej, zbudowany przedmiot jest stabilny, a elementy są giętkie i łatwe do złożenia.

Ravensburger puzzleball Globus, 180 elementów
106 zł

Zbuduj z puzzli 3D oryginalny globus. Do złożenia puzzli nie jest potrzebny klej, zbudowany globus jest stabilny, a elementy są giętkie i łatwe do złożenia.

Ravensburger PuzzleBall Szczerbatek 72 elementy
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ułóż swoją puzzleball 3D w kształcie smoka Szczerbatka z filmu Jak wytresować smoka 3 z plastikowych elementów dzięki technologii EasyClick. Specjalnie zakrzywione elementy z pewnością do siebie pasują, a kula jest stabilna po złożeniu.

Ravensburger puzzle 3D 111428 Disney Kraina Lodu 2 72 elementy
56 zł

Możliwość zbudowania oryginalnej kuli z puzzli z popularnym motywem Disney Kraina Lodu 2! Elementy są elastyczne, łatwe do złożenia i płynnie się blokują. Zmontowany element jest stabilny i nie wymaga używania kleju.

Ravensburger 3D Puzzle 121861 Paw Patrol puzzleball 72 elementy
50 zł

Zbuduj oryginalną kulę z puzzli z motywami popularnego serialu animowanego Paw Patrol z elastycznych, łatwych do zginania i bezszwowych puzzli. Zmontowany element jest stabilny i nie ma potrzeby stosowania kleju do jego złożenia.

Ravensburger 3D Puzzle 111626 Puzzleball LOL 72 elementów
46 zł

Możliwość zbudowania oryginalnej kuli z puzzlí z motywem popularnych lalek L.O.L. Surprise z elastycznych, łatwych do zginania i bezszwowych puzzli. Zmontowany element jest stabilny i nie ma potrzeby stosowania kleju do jego złożenia.

Ravensburger 3D Puzzle 112333 Serce L.O.L. 54 elementów.
43 zł

Zbuduj oryginalne i praktyczne pudełko na biżuterię w kształcie serca z motywem popularnych lalek L.O.L. Surprise! Puzzle są elastyczne, łatwe do zginania i gładko dopasowują się do siebie. Zmontowane pudełko jest stabilne, a do złożenia nie jest potrzebny klej.

Ravensburger puzzle 3D Serce Trolli, 54 elementów
37 zł

Zbuduj serce 3D z motywem popularnej animacji Trolle 2 z plastikowych elementów z technologią EasyClick. Serce może służyć jako pudełko na biżuterię i różne drobne przedmioty.

Lamps puzzle 3D Psy, 48 elementów
32 zł

Ułóż unikalną układankę 3D z uroczym motywem psów. Dzięki specjalnie zmodyfikowanej powierzchni, puzzle sprawiają wrażenie obrazu przestrzennego. W zestawie znajduje się 48 elementów, a wymiary obrazka po złożeniu to 31×23 cm. Puzzle po złożeniu mogą służyć jako dekoracja.