EDUCA puzzle Dzikie zwierzęta 6000
203 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 6000 elementów, które tworzą obraz dzikiej zwierzyny, w otoczeniu pięknej natury. Wśród nich jest słoń, lampart, zebra, tygrys i wiele innych.


Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londyński autobus 216 elementów
128 zł

Nowość

Możliwość unikalnego połączenia, składania i budowania, stwórz imponujący model Londyńskiego autobusu. Dach można złożyć i wykorzystać jako praktyczne pudełko na małe przedmioty lub jako uchwyt na ołówek. Wysokiej jakości, plastikowe puzzle z technologią Easyclick. Nie trzeba nic przytrzymywać!


Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 elementów
128 zł

Nowość

Możliwość zbudowania trójwymiarowego modelu Porsche GT3 Cup z elastycznych, łatwych do zginania i płynnie dopasowanych puzzli. Zmontowany element jest stabilny i nie ma potrzeby stosowania kleju do jego złożenia.


Ravensburger Puzzle 139699 Wielka bitwa wodna 5000 elementów
233 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doświadcz niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem bitwy łodzi od marki Ravensburger. Układanka zawiera 5000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


EDUCA puzzle 7 cudów europejskich 1500
65 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które można ułożyć w zdjęcie 7 najpiękniejszych zabytków w Europie wraz z ich lokalizacją.  
Pojedź do Paryża i zobacz wieżę Eiffla lub odwiedź Stonehenge w Anglii.


EDUCA puzzle Tęcza nad oazą 3000
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów , które tworzą **obraz dzikiej zwierzyny, nad którą roztacza się **piękna tęcza. Odkryj wszystkie zwierzęta na tym zdjęciu.


EDUCA Banknoty 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi banknotami. Czy możesz policzyć ich całkowitą wartość? A może nawet dowiesz się, z jakiego kraju pochodzą te banknoty?


EDUCA puzzle Rodzina delfinów 2000
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 2000 elementów, które tworzą obraz rodziny delfinów. Motywem tych puzzli jest obraz rodziny delfinów i innych podwodnych zwierząt oraz roślin.


Ravensburger Puzzle 162277 Widok na Cinque Terre 1500 elementów
72 zł

Nowość

Możliwość doświadczenia niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem widoku na Cinque Terre od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1500 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger puzzle 3D Allianz Arena (edycja nocna), 216 elementów
250 zł

Nowość

Możliwość zbudowania oświetlonej ** Allianz Arenyw nocnej edycji, za pomocą stabilnych, plastikowych puzzli, które rozświetlą układankę światłami LED. W ciemności kolory zmieniają się od wewnątrz. Wysokiej jakości, plastikowe puzzle z technologią Easyclick. **Nie trzeba nic trzymać!


EDUCA Kolorowanka puzzle Morski świat
45 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem morskiego świata. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


EDUCA puzzle Zachód słońca w Paryżu 3000
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz oryginalnej paryskiej atmosfery w świetle zachodzącego słońca. Daj się porwać romantycznej atmosferze nad brzegiem Sekwany.


EDUCA Stockholm 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały krajobraz Stockholmu. Daj się ponieść emocjom i zakochaj się w tym pięknym mieście dzięki puzzlom.


EDUCA Tygrys na drzewie 1000 puzzli
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z tygrysami na drzewie. Wspaniały obrazek odkrywa wszystkie szczegóły podczas dłuższego układania. Ile małych tygrysiątek ma tygrys?


Ravensburger Puzzle 140855 Londyn 1000 elementów
55 zł

Nowość

Niesamowita zabawa dzięki wysokiej jakości puzzlom z motywem słynnego mostu Big Bena, którego nie znajdziesz nigdzie indziej niż Londynie, od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


EDUCA Dzikie zwierzęta 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi zwierzętami żyjącymi na wolności. Możesz zobaczyć łącznie 12 zwierząt – lwa, tygrysa, żyrafy, zebry i inne.


EDUCA Kitesurfing 1000 puzzli
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok plaży, która jest idealna do kitesurfing. Czy możesz obliczyć, ile żagli jest na obrazku?


EDUCA Kolorowanka puzzle Koliber 300 elementów
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 300 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem kolibra. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


EDUCA puzzle Mont Saint Michel 1000
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok na francuskie miasto Mont Saint Michel, stojące na morskiej skale. Wyrusz w romantyczną podróż i odkryj piękno tej wyspy.


EDUCA puzzle Świątynia Ulun Danu 2000
78 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 2000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz świątyni wodnej Ulun Danu znajdującej się na wyspie Bali w Indonezji. Złóż i podziwiaj świątynie, do której co roku udają się turyści z całego świata.


Ravensburger puzzle 126118 Fantastyczne zwierzęta 200 elementów
40 zł

Nowość

Możliwość doświadczenia niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem fantastycznych zwierząt od marki Ravensburger Puzzle zawierają 200 elementów. Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger puzzle 132546 Fantastyczne zwierzęta 300 elementów
40 zł

Nowość

Możliwość doświadczenia niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem fantastycznych zwierząt od marki Ravensburger Puzzle zawierają 300 elementów. Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger Puzzle 140824 Rzym 1000 elementów
55 zł

Nowość

Niesamowita zabawa dzięki wysokiej jakości puzzlom z motywem Placu Świętego Piotra, którego nie znajdziesz nigdzie indziej niż w Rzymie, od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger Puzzle 140831 San Francisco 1000 elementów
55 zł

Nowość

Niesamowita zabawa dzięki wysokiej jakości puzzlom z motywem słynnego mostu Golden Gate, którego nie znajdziesz nigdzie indziej niż San Francisco, od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger Puzzle 140879 Paryż 1000 elementów
55 zł

Nowość

Niesamowita zabawa dzięki wysokiej jakości puzzlom z motywem słynnej wieży Eiffla, która znajduje się w Paryżu, od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger Puzzle 148202 Fantastyczne zwierzęta 500 elementów
40 zł

Nowość

Możliwość doświadczenia niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem fantastycznych zwierząt od marki Ravensburger Puzzle zawierają 500 elementów. Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


Ravensburger Puzzle 151714 Harry Potter 1000 elementów
55 zł

Nowość

Doświadcz niezrównanej zabawy podczas układania wysokiej jakości puzzli z motywem Harrego Pottera od marki Ravensburger. Układanka zawiera 1000 elementów. – Unikalne elementy układanki idealnie do siebie pasują


EDUCA Lampart z młodymi 500 sztuk
33 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 500 elementów, które po złożeniu stworzą obraz lamparta odpoczywającego na drzewie z młodymi. Ale ta rodzina lampartów nie jest sama na zdjęciu – czy odkryjesz wszystkie inne zwierzęta, które się tu ukrywają?


EDUCA puzzle Spacer między kwiatami 1500
65 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które tworzą obraz pięknej, historycznej ulicy otoczonej kwiatami. Wybierz się na romantyczny spacer po tej zabytkowej alei.


EDUCA Kolorowanka puzzle Jednorożec
45 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem jednorożca. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


4D Cityscape Puzzle Gra o tron - Game of Thrones
241 zł

Dzięki puzzlom 4D Gra o tron – Game of Thrones można się zbudować świat z serii książek George'a Martina. Tylko od układającego zależy czy Westeros będzie wyglądało jak z książki czy serialu HBO. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas.


4D Cityscape puzzle 4D Gra o Tron (Game of Thrones) Westeros & Essos
211 zł

Nowość

Zbuduj mapę/makietę Westeros i Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Puzzle zawierają łącznie 891 różnych elementów. 3 puzzle w 1, dla rozrywki i nauki. Buduj miasta tak, jak wyglądały w odpowiednim stuleciu, aby budynki i architektura były aktualne dla danych czasów. Jednocześnie to właśnie od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać ostatecznie układanka.


EDUCA Podmorskie selfie 500 sztuk
33 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 500 sztuk, które po złożeniu tworzą wspólne zdjęcie zwierząt morskich i otaczającego środowiska. Na zdjęciu są widoczne delfiny, rekin, orka i wiele innych.