DOLU quad dziecięcy z pedałami, niebieski-38%
305 zł 189 zł

Wyprzedaż

Quad z pedałami dla wszystkich, małych zawodników terenowych! Czarno – niebieskie wykończenie. Quad ma solidną konstrukcję i został wykonany z bardzo wysokiej jakości, trwałych materiałów.

Berg rower Buzzy BSX
545 zł 489 zł

Spełnienie marzeń wszystkich małych dzieci! BERG Buzzy BSX to rowerek z pedałami w kolorze żółto-czarnym. Stabilna i mocna konstrukcja ze stali, regulowana kierownica i siedzisko, wytrzymałe gumowe koła z tworzywa sztucznego. Łatwa obsługa.

Falk quad na pedały Dakar Rallye
431 zł 380 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Quad na pedały w designie Rajdu Dakar zrobi wrażenie na każdym przyszłym zawodniku! Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Falk Quad Bud Racing zielony
444 zł 400 zł

Quad wyścigowy w kolorze zielonym Bud Racing sprawi, że każdy mały kierowca będzie szczęśliwy. Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Berg jeździk Buzzy Bloom
539 zł

Piękny jeździk, który oczaruje wszystkich małych kierowców. Kolor jest zaprojektowany z myślą o małych dziewczynkach. Stabilna i mocna konstrukcja ze stali, regulowana kierownica i siedzisko, wytrzymałe gumowe koła z tworzywa sztucznego. Łatwa obsługa.

Berg gokart dziecięcy Buzzy Nitro
579 zł

Nowość

Fantastyczny gokart na pedały BERG Buzzy Nitro w wersji off-road jest odpowiedni nawet dla najmniejszych kierowców. Dzięki gokartowi dzieci łatwo i szybko nauczą się pedałować. Na początku mogą odbijać się od ziemi ale zanim się zorientujesz, będą mieć stopy na pedałach. To łatwe! Piękny, neutralny wygląd jest odpowiedni zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców.

Buddy Toys czterokołowiec na pedały BPT 3001
241 zł

Ten czterokołowiec na pedały oczaruje każde dziecko. Jest łatwy w użyciu i stabilny i może wytrzymać wszystkie pułapki w terenie. Czas zacząć wyścig!

Falk Quad dziecięcy
335 zł

Quad dziecięcy ten wyjątkowy pojazd pedałowy w czerwonym kolorze spodoba się wszystkim małym fanom czterokołowych maszyn. Solidna konstrukcja Quada pozwoli cieszyć się wspaniałą zabawą na długie lata! Nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz.