Gotie Budzik elektroniczny GOTIE GBE-200F

Marka: Gotie

Sprzedaż partnerska

Gotie Budzik elektroniczny GOTIE GBE-200F

Budzik GOTIE GBE-200 łączy nowoczesny zegar elektroniczny z tradycyjnym brzmieniem dzwonka mechanicznego, który dobudzi nawet największego śpiocha. Z GOTIE nie zaśpisz do szkoły ani do pracy! Pełny opis

39

39 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002347042

Pełny opis

Opis produktu

BUDZIK ELEKTRONICZNY Z MECHANICZNYM DZWONKIEM

Badania wykazują, że dzieci poddawane na co dzień dużej ilości dźwięków elektronicznych pochodzących z takich urządzeń, jak telefony komórkowe, smartfony czy tablety, stają się mniej wrażliwe na syntetyczne dźwięki. Powoduje to, że często nie reagują na budziki w tonach generowanych przez urządzenia elektroniczne.

Budzik GOTIE GBE-200 łączy nowoczesny zegar elektroniczny z tradycyjnym brzmieniem dzwonka mechanicznego, który dobudzi nawet największego śpiocha. Z GOTIE nie zaśpisz do szkoły ani do pracy!

DWA ALARMY

Budzik GOTIE pozwala na skonfigurowanie dwóch niezależnych alarmów i ustawienie nie tylko godziny, ale również dnia (robocze, wolne, cały tydzień). Dzięki temu z jednego urządzenia mogą z powodzeniem korzystać dwie osoby.

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ LCD

Duże i wyraźne cyfry na panelu LCD umożliwiają odczytanie godziny nawet z dużej odległości. Kolorowe, aktywowane przyciskiem podświetlanie umożliwia korzystanie z budzika w ciemnościach.

SZEŚĆ KOLORÓW DO WYBORU

Budzik GOTIE GBE-200 oferowany jest w aż sześciu atrakcyjnych, wyrazistych kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Kolor biały/fioletowy
Bluetooth Nie
Projektor zegara nie
Drzemka tak
Szerokość 11 mm
Wysokość 11 mm
Głębokość (mm) 80 mm
Waga (g) 200 g