Radiomagnetofony

Interfejs: 3,5 mm jack out

W MALL.PL sprzedajemy więcej, niż 150 tysięcy produktów, wliczając radiomagnetofony. Dlaczego warto kupować u nas wysokiej jakości elektronikę i akcesoria?

Pokaż więcej
  • Jeżeli chcesz, to dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać też z ponad 8000 punktów odbioru DHL lub naszego punktu we Wrocławiu.
  • Chciałbyś już korzystać z wybranych produktów z kategorii radiomagnetofony, bez obciążania codziennego budżetu? Dzięki zakupom na raty możesz rozłożyć płatność na wybrany czas.
  • Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz zwrócić zamówienie w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.
3 produkty
  • Interfejs
    3,5 mm jack out
    ×
Soundmaster radio z napędem CD SCD8100SW, DAB+/FM i BT czarne

Soundmaster radio z napędem CD SCD8100SW, DAB+/FM i BT czarne

549 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Możesz go używać jako przenośnego domowego radia, ale posłuży także jako gadżet w stylu retro, który możesz zabrać ze sobą na ulice, jak w latach 90-tych XX wieku – radio Bluetooth Soundmaster SCD8100SW jest inspirowane boomboxami i może odtwarzać muzykę z kart pamięci SD, ze źródeł audio USBAUX In. Jest wyposażone w napęd CD i tuner FM/DAB+ z pamięcią dla 60 stacji. Może być zasilane sieciowo lub bateryjnie.

Dostarcza MALL
Soundmaster SRR70TI, przenośny odtwarzacz muzyczny, srebrny

Soundmaster SRR70TI, przenośny odtwarzacz muzyczny, srebrny

359 zł

Odtwarzacz którego można używać jako przenośnego radia, ale także jako radia w stylu retro, które zarzucasz na ramię i wynosisz na ulice, jak w latach 80-tych XX wieku. Magnetofon Bluetooth Soundmaster SRR70TI jest inspirowany odtwarzaczem boombox i może odtwarzać muzykę z karty pamięci SD, ze źródeł audio USBAUX In. Posiada kasetę i napęd CD oraz tuner FM / DAB + z 30 zaprogramowanymi stacjami. Może być zasilane z sieci lub baterią.

Dostarcza MALL
Soundmaster radio z napędem CD SCD1800TI, DAB+/FM i BT, srebrne

Soundmaster radio z napędem CD SCD1800TI, DAB+/FM i BT, srebrne

439 zł

Możesz go używać jako przenośnego domowego radia, ale posłuży także jako gadżet w stylu retro, który możesz zabrać ze sobą na ulice, jak w latach 90-tych XX wieku – radio Bluetooth Soundmaster SCD1800TI jest inspirowane boomboxami i może odtwarzać muzykę ze źródeł audio USBAUX In. Jest wyposażone w napęd CD i tuner FM/DAB+ z pamięcią dla 60 stacji. Może być zasilane sieciowo lub z baterii.

Więcej informacji
Dostarcza MALL