PalPlay Zjeżdżalnia na wieży
395 zł

Zjeżdżalnia na wieży to doskonała ogrodowa zabawka dla Twoich dzieci. Wdrapuj się na górę, aby pomknąć potem w dół zjeżdżalnią. Pod spodem znajduje się tajna kryjówka z której można wymykać się na misje specjalne.

Little Tikes Mini plac zabaw
525 zł

Mini plac zabaw marki Little Tikes to wspaniałe, kolorowe miejsce zabaw dla Twojego maluszka. Dzięki swoim niewielkim wymiarom doskonale sprawdzi się w pokoju jak i w ogródku. Stabilny podest i zjeżdżalnia zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy.

Little Tikes Ślizgawka z tunelem
1 115 zł

Ślizgawka z tunelem marki Little Tikes to kolorowa, podwójna zjeżdżalnia z tunelem. Zabawka będzie prawdziwą atrakcją podczas zabaw w ogrodzie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów będzie służyła przez wiele lat.

Little Tikes Domek ze zjeżdżalnią Evergreen
1 375 zł
+ darmowa dostawa

Domek ze zjeżdżalnią Evergreen marki Little tikes to małpi gaj, który zapewni wiele wesołych chwil Twoim pociechom. Konstrukcja umożliwia wspinaczkę, która zostanie nagrodzona widokiem z platformy i możliwością zjazdu ze zjeżdżalni. Dodatkowo pod platformą znajduje się kryjówka z sekretnym tunelem.

Little Tikes Małpi Gaj dla maluchów - soczysta zieleń
619 zł 429 zł

Małpi Gaj dla maluchów Little Tikes pozwoli Twoim dzieciom na ćwiczenie wspinania, raczkowania i zjeżdżania. Cała konstrukcja zajmuje na tyle mało miejsca, że może z powodzeniem być używana wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo montaż gaju nie wymaga żadnych narzędzi.

Little Tikes Play House mini plac zabaw
359 zł

Play House mini plac zabaw marki Little Tikes to wspaniałe, kolorowe miejsce zabaw dla Twojego maluszka. Dzięki swoim niewielkim wymiarom doskonale sprawdzi się w pokoju jak i w ogródku. Stabilny podest i zjeżdżalnia zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy.

Marimex Rama wspinaczkowa dla dzieci Lil´Monkey Olympus
599 zł

Rama wspinaczkowa ze zjeżdżalnią. Ma solidną i stabilną konstrukcję. Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Lekki i łatwy w obsłudze. Poprawia zdolności motoryczne, koordynację ruchową i rozwój społeczny dzieci. Łatwy do złożenia, nie zajmuje miejsca, gdy nie jest używany. Możliwość zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

PLUM drabinka ogrodowa, 180 x 190 x 90 cm
509 zł 500 zł

Nowość

Wspinaj się, balansuj i ciesz się zdrową zabawą na geometrycznej drabince. Drabinka do wspinania Plum nadaje się do każdego ogrodu. Dzieci będą się dobrze bawić, doskonaląc swoje umiejętności. Drabinka ma na celu budowanie umiejętności poznawczych i motorycznych poprzez zabawę i gry. Metalowa drabinka do zabawy jest zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi i bardzo wytrzymała.