W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii helikoptery rc. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii helikoptery rc nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu helikoptery rc lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

5 produktów
CARRERA śmigłowiec zdalnie sterowany 501040 Red Bull Cobra
1x

CARRERA śmigłowiec zdalnie sterowany 501040 Red Bull Cobra

213 zł

Śmigłowiec Bell Cobra w barwach Red Bull jest zdalnie sterowany i ma zasięg 100m. Działa na częstotliwości 2.4GHz. Śmigłowiec posiada zaawansowany system stabilizacji, trwałą konstrukcję oraz oświetlenie LED dla lepszej orientacji.

Dostarcza MALL
REVELL Śmigłowiec REVELL 23834 - Motion Helicopter RED KITE

REVELL Śmigłowiec REVELL 23834 - Motion Helicopter RED KITE

219 zł

W pełni pod kontrolą! Dzięki unikalnemu pilotowi Motion Control, możesz sterować tym helikopterem w powietrzu bardzo precyzyjnie za pomocą prostego ruchu ręki. Wystarczy nacisnąć przycisk na kontrolerze 2,4 GHz, a Red Kite, dzięki kontroli wysokości wystartuje do określonej wysokości. W lewo lub w prawo, w górę lub w dół, Red Kite od teraz wyczekuje każdego ruchu dłoni. Łatwe ładowanie przez USB. Oświetlenie LED Dzięki długości 24 cm i intuicyjnej obsłudze model ten jest świetnym helikopterem w domu dla początkujących od 8 roku życia.

Dostarcza MALL
CARRERA kalendarz adwentowy 501042 Śmigłowiec RC
2x

CARRERA kalendarz adwentowy 501042 Śmigłowiec RC

179 zł

Dzięki temu kolorowemu kalendarzowi adwentowemu Carrera możesz zbudować własny śmigłowiec RC w 24 prostych krokach. Pakiet zawiera kompletne wyposażenie, w tym nadajnik i wszystkie baterie. Ten zestaw został zaprojektowany specjalnie dla początkujących, ale z pewnością zadowoli również profesjonalistów. Skróć czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

Dostarcza MALL
CARRERA helikopter R/C Orange Sply II
4x

CARRERA helikopter R/C Orange Sply II

161 zł

Helikopter zdalnie sterowany o zasięgu do 100 metrów. Śmigłowiec posiada zaawansowany system stabilizacji, trwałą konstrukcję oraz oświetlenie LED dla lepszej orientacji. Pilot zdalnego sterowania działa na częstotliwości 2,4 GHz W paczce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, więc po rozpakowaniu możesz rozpocząć pilotaż!

Dostarcza MALL
Fleg helikopter Devil II zdalnie sterowany

Fleg helikopter Devil II zdalnie sterowany

181 zł

Trzykanałowy helikopter sterowany zdalnie wyposażony jest w zintegrowany ŻYROSKOP, który pomaga zwiększyć stabilność podczas lotu. Dzięki żyroskopowi helikopter można utrzymać w określonej pozycji, byś łatwiej opanował latanie w wybranym kierunku.

Dostarcza MALL