Lodos Ręczny młynek do kawy 1932 jasny
195 zł

Raty 10x0 %

Lodos ręczny młynek do kawy 1932 jasny jest dokładnym odzwierciedleniem wyobrażeń o tradycyjnym wyglądzie młynka do kawy. Młyn jest wykonany z lakierowanego drewna bukowego z jasnych kolorów i metalu.

Hario MM2 ręczny młynek do kawy
289 zł 223 zł

Raty 10x0 %

MM2 Ręczny Młynek Hario do kawy to gwarancja jakości i designu to japońska marka HARIO, która jest światowej klasy producentem młynków do kawy. Młynek do kawy HARIO MM2 spełnia najwyższe wymagania dotyczące młynków w swojej kategorii.

Tescoma Młynek do kawy HANDY
119 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesny ręczny młynek do kawy ziarnistej Tescoma Handy z wysokiej jakości ceramicznym mechanizmem mielącym, łatwym nastawieniem grubości mielonej kawy, miarką na 1,2,3 lub 4 filiżanki.

Orion młynek do kawy i termos 2w1 ze stali nierdzewnej
90 zł

Raty 10x0 %

Mechaniczny młynek do kawy Orion wykonany ze stali nierdzewnej może również służyć jako kubek termiczny – wystarczy zalać kawę gorącą wodą. Posiada silikonową pokrywę, która jest szczelna oraz utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas.

Banquet Młynek do kawy Culinaria VI.
61 zł

Raty 10x0 %

Młynek Lawenda jest wykonany z porcelany, drewna i metalu. Klasyczny młynek do kawy na pewno nie będzie schowany w szafce, ale wystawiony na półce, żeby każdy mógł wam go pochwalić.

TORO Mlynek do kawy, wzór z kawą
48 zł

Raty 10x0 %

Mlynek do kawy marki Toro z nowoczesnym motywem kawy. Wypełni Twój dom zapachem świeżo mielonej kawy. Wykonany został z wysokogatunkowych materiałów. Rączka z drewna dodaje całości uroku. Możesz także ustawić dowolną grubość mielenia.

Hario Ręczny młynek do kawy Skerton
249 zł 153 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Ręczny młynek do kawy Hario Skerton wytworzony z japońską precyzją i ceramicznymi kamieniami mielącymi, które zapewniają najwyższą jakość mielenia. W górnej części młynka znajduje się obracane pokrętło, przy pomocy którego ustawia się grubość mielenia.

Banquet młynek do kawy CULINARIA 15,5 cm
52 zł

Raty 10x0 %

Młynek do kawy CULINARIA 15,5 cm marki Banquet oferuje możliwość regulacji grubości mielenia oraz praktyczny pojemnik na zmieloną kawę. Wewnątrz znajduje się wysokiej jakości, ceramiczny mechanizm mielący. To urządzenie sprawi, że w domu zawsze będzie dostępna świeżo zmielona kawa, gotowa do zaparzenia.

Porlex Tall ręczny młynek do kawy
269 zł 252 zł

Raty 10x0 %

Tall ręczny młynek Porlex do kawy wykonany jest w Japonii z tradycyjną japońska precyzyjnością i umiejętnością doboru najodporniejszych materiałów. Doskonały pomocnik w przygotowaniu kawy, ponieważ nic nie zastąpi smaku świeżo zmielonej kawy.

Orion stalowy młynek do kawy 23 cm
170 zł

Raty 10x0 %

Ręczny młynek do kawy marki Orion o nowoczesnym kształcie, pozwoli na szybkie zmielenie kawy ziarnistej. Ten produkt wysokiej jakości zapewnia łatwe i doskonałe mielenie kawy. Wygodny w użytkowaniu, jest wypełniany z góry.

Hario Clear ręczny młynek do kawy
329 zł 299 zł

Raty 10x0 %

Ręczny młynek do kawy Hario Clear to gwarancja jakości i designu, która jest światowej klasy producentem młynków do kawy. Młynek ma prosty i nowoczesny design. Zmielona kawa jest przechowywana w wysuwanej szufladzie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: