Carbotex Ręcznik do kąpieli dla dzieci, Pies
30 zł 29 zł

Ręcznik do kąpieli dla dzieci z motywem psa oczaruje wszystkich miłośników zwierząt. Ręcznik ma wymiary 70×140 cm i jest wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik AC/DC Rock or Bust
48 zł 42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Luksusowy, czarny ręcznik z czerwonym napisem AC/DC. Ręcznik frotte AC/DC Rock or Bust marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Batman Story
39 zł 32 zł

Nowość

Ręcznik frotte od marki Carbotex wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik nadaje się nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.

Carbotex ręcznik dziecięcy Harry Potter Herb Hogwartu
43 zł 30 zł

Nowość

Ręcznik dziecięcy z motywem Harry’ego Pottera. Dziecięcy ręcznik frotte „Harry Potter Herb Hogwartu” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Psi Patrol Happy Day
39 zł

Nowość

Dziecięcy ręcznik z motywem Psiego Patrolu. Dziecięcy ręcznik frotte „Psi Patrol Happy Day” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Świnka Peppa - Żeglarz George
39 zł 30 zł

Nowość

Ręcznik frotte wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik jest szczególnie odpowiedni dla chłopców. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.

Carbotex ręcznik dziecięcy Zajączek Bing i Flop na spacerze
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy ręcznik z motywem zajączka Binga na spacerze. Dziecięcy ręcznik frotte „Zajączek Bing i Flop na spacerze” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik frotte Fanta Clasic Logo
43 zł

Nowość

Jasny ręcznik Frotte dla miłośników słodkich napojów z logo Fanta. Ręcznik frotte Fanta Clasic Logo marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik frotte Sprite Clasic Logo
43 zł

Nowość

Jasny ręcznik Frotte dla miłośników słodkich napojów z logo Sprite. Ręcznik frotte Sprite Clasic Logo marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik piłkarski FC Barcelona Stripes
47 zł 44 zł

Ręcznik piłkarski Carbotex FC Barcelona Stripes jest doskonały dla każdego fana słynnego, hiszpańskiego klubu. Ręcznik w tradycyjnych kolorach FC Barcelony jest wykonany ze 100% bawełny. Wysoka jakość materiału zapewnia długą żywotność i trwałość koloru. Dzięki delikatnie przycinanej tkaninie frotte ręcznik jest bardzo przyjemny w dotyku.

Carbotex ręcznik dziecięcy Sponge Bob
39 zł

Nowość

Ręcznik frotte wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik nadaje się nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.